Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning

Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning
Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning
Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning
Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning
Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning
Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning
Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning

Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning

Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,500 Ulje 35%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : XO

MATERIALI : PVC + ABS

GJATESIA E KABELLIT : 15cm

NGJYRA : E BARDHE

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE LIGHTNING DHE PORTE LAN PER KABLLO INTERNETI

PORTA LAN E INTERNETIT : SHPEJTESI DERI NE 100Mbps

VECORI : **PERDORET DUKE E LIDHUR ME BURIM ENERGJIE TE JASHTEM**
**FIKNI WIFI DHE INTERNETIN E KARTES PARA SE TA LIDHNI ME PAJISJEN TUAJ**

PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

PORTA LAN PER KABLLO INTERNETI ME SHPEJTESI DERI NE 100Mbps

SHPEJTESI E LARTE LEXIMI DHE TRANSMETIMI

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

PERDORIM I MENJEHERESHEM - VETEM LIDHENI ME KABELLIN E INTERNETIT DHE LUNDRONI RRJETIN TE QETE ME SHPEJTESI MARRAMENDESE,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 Orico Me Porte Type-C
orico
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,300 Ulje 36%