Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor USB 2.0 & 3.0 XO Per Karte SD Dhe MicroSD

Adaptor USB 2.0 & 3.0 XO Per Karte SD Dhe MicroSD X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor USB 2.0 & 3.0 XO Per Karte SD Dhe MicroSD

Adaptor USB 2.0 & 3.0 XO Per Karte SD Dhe MicroSD
Adaptor USB 2.0 & 3.0 XO Per Karte SD Dhe MicroSD
Adaptor USB 2.0 & 3.0 XO Per Karte SD Dhe MicroSD
Adaptor USB 2.0 & 3.0 XO Per Karte SD Dhe MicroSD
Adaptor USB 2.0 & 3.0 XO Per Karte SD Dhe MicroSD
Adaptor USB 2.0 & 3.0 XO Per Karte SD Dhe MicroSD
Adaptor USB 2.0 & 3.0 XO Per Karte SD Dhe MicroSD
Adaptor USB 2.0 & 3.0 XO Per Karte SD Dhe MicroSD
Adaptor USB 2.0 & 3.0 XO Per Karte SD Dhe MicroSD
Adaptor USB 2.0 & 3.0 XO Per Karte SD Dhe MicroSD
Adaptor USB 2.0 & 3.0 XO Per Karte SD Dhe MicroSD
Adaptor USB 2.0 & 3.0 XO Per Karte SD Dhe MicroSD

Adaptor USB 2.0 & 3.0 XO Per Karte SD Dhe MicroSD

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : XO

MATERIALI : ABS

PESHA : 10g

NGJYRA : E ZEZE

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE USB

PORTA : KARTE SD / TF

DALJE : USB 2.0 & 3.0

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

PORTA PER KARTE SD DHE MICRO SD ( TF ) PER LEHTESI NE PERDORIM

SHPEJTESI E LARTE LEXIMI DHE TRANSMETIMI

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET PRODUKTIV ME KOMPJUTERIN OSE LAPTOPIN NE PERDORIMIN E PERDITSHEM

INDIKATORI LED TREGON STATUSIN E PUNES SE ADAPTORIT

Size
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 800 Ulje 47%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%