Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Trekëmbesh (Tripod) Profesional me Kokë Hidraulike i Çmontueshëm si Monopod dhe Gjatësi e Kënd Të Gradueshëm për Kamera, Telefon, Tablet ,GoPro, SLR, Etj.

Trekëmbesh (Tripod) Profesional me Kokë Hidraulike i Çmontueshëm si Monopod dhe Gjatësi e Kënd Të Gradueshëm për Kamera, Telefon, Tablet ,GoPro, SLR, Etj. X
+
-
=

?
Porosit Tani

Trekëmbesh (Tripod) Profesional me Kokë Hidraulike i Çmontueshëm si Monopod dhe Gjatësi e Kënd Të Gradueshëm për Kamera, Telefon, Tablet ,GoPro, SLR, Etj.

Trekëmbesh (Tripod) Profesional me Kokë Hidraulike i Çmontueshëm si Monopod dhe Gjatësi e Kënd Të Gradueshëm për Kamera, Telefon, Tablet ,GoPro, SLR, Etj.
Trekëmbesh (Tripod) Profesional me Kokë Hidraulike i Çmontueshëm si Monopod dhe Gjatësi e Kënd Të Gradueshëm për Kamera, Telefon, Tablet ,GoPro, SLR, Etj.
Trekëmbesh (Tripod) Profesional me Kokë Hidraulike i Çmontueshëm si Monopod dhe Gjatësi e Kënd Të Gradueshëm për Kamera, Telefon, Tablet ,GoPro, SLR, Etj.
Trekëmbesh (Tripod) Profesional me Kokë Hidraulike i Çmontueshëm si Monopod dhe Gjatësi e Kënd Të Gradueshëm për Kamera, Telefon, Tablet ,GoPro, SLR, Etj.
Trekëmbesh (Tripod) Profesional me Kokë Hidraulike i Çmontueshëm si Monopod dhe Gjatësi e Kënd Të Gradueshëm për Kamera, Telefon, Tablet ,GoPro, SLR, Etj.
Trekëmbesh (Tripod) Profesional me Kokë Hidraulike i Çmontueshëm si Monopod dhe Gjatësi e Kënd Të Gradueshëm për Kamera, Telefon, Tablet ,GoPro, SLR, Etj.
Trekëmbesh (Tripod) Profesional me Kokë Hidraulike i Çmontueshëm si Monopod dhe Gjatësi e Kënd Të Gradueshëm për Kamera, Telefon, Tablet ,GoPro, SLR, Etj.
Trekëmbesh (Tripod) Profesional me Kokë Hidraulike i Çmontueshëm si Monopod dhe Gjatësi e Kënd Të Gradueshëm për Kamera, Telefon, Tablet ,GoPro, SLR, Etj.
Trekëmbesh (Tripod) Profesional me Kokë Hidraulike i Çmontueshëm si Monopod dhe Gjatësi e Kënd Të Gradueshëm për Kamera, Telefon, Tablet ,GoPro, SLR, Etj.
Trekëmbesh (Tripod) Profesional me Kokë Hidraulike i Çmontueshëm si Monopod dhe Gjatësi e Kënd Të Gradueshëm për Kamera, Telefon, Tablet ,GoPro, SLR, Etj.
Trekëmbesh (Tripod) Profesional me Kokë Hidraulike i Çmontueshëm si Monopod dhe Gjatësi e Kënd Të Gradueshëm për Kamera, Telefon, Tablet ,GoPro, SLR, Etj.
Trekëmbesh (Tripod) Profesional me Kokë Hidraulike i Çmontueshëm si Monopod dhe Gjatësi e Kënd Të Gradueshëm për Kamera, Telefon, Tablet ,GoPro, SLR, Etj.

Trekëmbesh (Tripod) Profesional me Kokë Hidraulike i Çmontueshëm si Monopod dhe Gjatësi e Kënd Të Gradueshëm për Kamera, Telefon, Tablet ,GoPro, SLR, Etj.

Emri: Trekëmbësh (Tripod) i çmontueshëm + Kokë Profesionale

Marka: Jmary

Materiali: Alumin i zgjedhur & ABS

Gjatësia e Trekëmbëshit (I palosur): 48cm

Gjatësia e Trekëmbëshit (I hapur): 177.5cm

Numri i shkallëzimeve: 4

Pesha: 1.54kg

Pesha mbajtëse: 4kg

Modele ku aplikohet: Kamera GoPro, SLR, Celular, etj.

Veçori:

• Kokë profesionale hidraulike për një eksperiencë të jashtëzakonshme gjatë përdorimit.

• Kënd i ulët fotografimi apo regjistrimi për rezultate profesionale në përditshmëri.

• Ju mundëson të bëni foto, video vetes apo në grup lehtësisht.

• Çmontohet dhe përdoret në mënyra të ndryshme frymëzuese duke ju dhënë dinamikë në regjistrimet tuaja.

• Monopodi me gjatësi të rregullueshme sipas dëshirës dhe nevojës tuaj nga 41 - 147cm.

• Vidë universale 1/4 inç e përshtatshme për shumicën e kamerave me peshë maksimale deri në 4Kg,

• Alumin i zgjedhur i fortë por shumë i lehtë, me përmasa kompakte për tu mbajtur me vete kudo për regjistrimet tuaja,

• Vidë e posaçme për të fiksur kamerën e vogël për aksion ose mbajtësen e telefonit,

• Dizajn me kokë të rrotullushme 360° duke ju mundësuar kënd fleksibël fotografimi ose video,

• Mbështetëse jo rreshqitëse për më shumë qëndrueshmëri gjatë bërjes së fotos apo videos,

• Mbajtësa mund të rrotullohet dhe 90° për regjistrime vertikale,

• Këmbë me gjatësi të rregullueshme falë 4 sektoreve të tyre, vendosini kudo dhe do të qëndrojnë pa problem,

• Baza ngrihet super thjeshtë falë mekanizmit të lehtë shtrëngues.

• Niveli me bulë uji për të kontrolluar gjithmonë stabilitetin dhe nivelimin e trekëmbëshit dhe kameras,

• Falë materialit kundër ujit mund të përdoret edhe në ambiente me ujë apo në kohë shi,

• E pajisur me një çantë personale për lehtësi transporti kudo.

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 3,900 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%