Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

MBROJTES ULTRA SLIM 0.8mm PER MACBOOK WIWU iSHIELD

MBROJTES ULTRA SLIM 0.8mm PER MACBOOK WIWU iSHIELD X
+
-
=

?
Porosit Tani

MBROJTES ULTRA SLIM 0.8mm PER MACBOOK WIWU iSHIELD

MBROJTES ULTRA SLIM 0.8mm PER MACBOOK WIWU iSHIELD
MBROJTES ULTRA SLIM 0.8mm PER MACBOOK WIWU iSHIELD
MBROJTES ULTRA SLIM 0.8mm PER MACBOOK WIWU iSHIELD
MBROJTES ULTRA SLIM 0.8mm PER MACBOOK WIWU iSHIELD
MBROJTES ULTRA SLIM 0.8mm PER MACBOOK WIWU iSHIELD
MBROJTES ULTRA SLIM 0.8mm PER MACBOOK WIWU iSHIELD
MBROJTES ULTRA SLIM 0.8mm PER MACBOOK WIWU iSHIELD
MBROJTES ULTRA SLIM 0.8mm PER MACBOOK WIWU iSHIELD
MBROJTES ULTRA SLIM 0.8mm PER MACBOOK WIWU iSHIELD
MBROJTES ULTRA SLIM 0.8mm PER MACBOOK WIWU iSHIELD

MBROJTES ULTRA SLIM 0.8mm PER MACBOOK WIWU iSHIELD

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : XHAM MBROJTES 

MARKA : WIWU

MATERIAL: GOMINE + PC + XHAM

PERDORIMI : PER MBROJTEN NGA GODITJET

VECORI : MBROJTES ULTRA SLIM 0.8mm, ULTRA I LEHTE,

SUPER I PASTER DHE ME SHKELQIM PER NJE PAMJE MADHESHTORE,

ULTRA FLEKSIBEL DHE I LEHTE PER TU VENDSOUR,

I CERTIFIKUAR ME RHOS.

Size
Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 2,300 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Më të shitura
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
dji
Oferte Lek 18,900 Cmimi real Lek 22,000 Ulje 14%
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Q Me 3 Akse
hohem
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 31%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 139,000 Cmimi real Lek 155,000 Ulje 10%