Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Masazhator Per Qafen Remax Me Bateri

Super Masazhator Per Qafen Remax Me Bateri X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Masazhator Per Qafen Remax Me Bateri

Super Masazhator Per Qafen Remax Me Bateri
Super Masazhator Per Qafen Remax Me Bateri
Super Masazhator Per Qafen Remax Me Bateri
Super Masazhator Per Qafen Remax Me Bateri
Super Masazhator Per Qafen Remax Me Bateri
Super Masazhator Per Qafen Remax Me Bateri

Super Masazhator Per Qafen Remax Me Bateri

PERSHKRIMI

EMRI : MASAZHATOR PER QAFEN 

MARKA : REMAX

MATERIALI : PC + ABS + SILICA GEL 

PERMASA : 172.8*160*40mm

NGJYRA : KUQE

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR DHE PRODUKT CILESOR,

E KRIJUAR ERGONOMETRIKISHT PER TU PERSHTATUR QAFES SUAJ,

VJEN ME WIRELESS EDHE ME PANEL LED,

ME PULSE ELEKTRIKE EDHE LEVIZJE PER TE QETESUAR DHIMBJET TUAJA,

4 MODA DHE SHPEJTESI TE NDRYSHME,

NUK DO KENI ME DHIMBJE TE KOKES APO QAFES,

MUND TA PERDORNI KUDO DHE PER KEDO, SI PER RRITUAR ASHTU EDHE FEMIJE.

 

Cmimi real Lek 9,500 Oferte Lek 8,900 Ulje 6%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%