Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine

Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine X
+
-
=

?
Porosit Tani

Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine

Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine

Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine

PERSHKRIMI

EMRI : GRIRESE ELEKTRIKE

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + PC

NGJYRA: GRI

FUQIA INPUT: 3.7V / 10A

KAPACITETI: 250mL

BATERIA: 1500mAH

PERMASAT: 95X95X111mm

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR DHE PRODUKT CILESOR,

ME KAPACITET BATERIE DERI NE 1500MAH DHE VJEN ME WIRELESS EDHE ME PANEL DIGJITAL,

SHERBEN PER FEMIJE EDHE TE RRITUR,

PER PERGATITJEN E VAKTEVE NE MENYRE TE SHPEJTE EDHE PER PERGATIJEN OSE COPETIMIN E MISHRAVE,

THUAJ MIREUPAFSHIM KABUJVE, VJEN ME HELIKA TE SHPEJTA DHE SHPEJTESI TE LARTE,

KOMPAKTE EDHE E SIGURT ME KAPAK PER TA MBYLLUR PAJISJEN

 

 

 

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,700 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%