Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni

Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni X
+
-
=

?
Porosit Tani

Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni

Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni

Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FRESKUESE E VOGEL TAVOLINE

MARKA : XO

MATERIALI : ABS + PC

NGJYRA : E BARDHE 

PERMASA : 170 x 130 x 93mm

PESHA : 350g

KAPACITETI I BATERISE : 2400mAh

SHPEJTESI : 3 SHPEJTESI

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2.5 ORE / NE PERDORIM 2 - 8 ORE (SIPAS NGARKESES)

FUQIA : 4.5W

VECORI : DIZENJIM ME PERMASE TE VOGEL UNIKE KOMPAKTE ME RROTULLIM 360°,

FUNKSION MBESHTETES I TELEFONIT,

KAPACITET I LARTE I BATERISE,

E CMONTUESHME DHE SHUME E LEHTE PER TA MBAJTUR ME VETE,

PRODUKT I DOMOSDOSHEM NE DITET E NXEHTA TE VERES.

PAMJE QE PERSHTATET ME CDO MJEDIS PUNE APO PUSHIMI,

PERDORET NE TAVOLINE, MAKINE, FRESKUES KOMPJUTERI. 

NUK JU PENGON GJATE PUNES PASI ZHURMA ESHTE QE BEN ESHTE SI FLLAD NATYROR,

SHUME E LEHTE DHE PRAKTIKE NE PERDORIM,

MATERIAL ABS I CILESISE SE LARTE,

PERMASA
Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 2,000 Ulje 31%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%