Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Blender Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.5L

Blender Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.5L X
+
-
=

?
Porosit Tani

Blender Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.5L

Blender Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.5L
Blender Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.5L
Blender Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.5L
Blender Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.5L

Blender Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.5L

Emri: Blender

Marka: XO

Materiali: SUS304 + xham

Fuqia: 500W

Përmasa: 205 x 175 x 385 mm

Pesha: 3.2kg

Veçori:

 • Produkt ideal për çdo familje për një jetë më të shëndetshme

 • Kontenier xhami që pastrohet lehtë dhe ruan cilësinë e ushqimit

 • Pamje klasike që përshtatet me çdo ambient

 • Material cilësor i durueshëm ndaj përdorimit dhe i lehtë për t'u pastruar.

 • Me funksione enkas për një ditë produktive duke ju kursyer kohë në përgatitjen e ushqimit.

 • Produkt i certifikuar për cilësi dhe siguri me certifikata të shumëfishta.

 • Fikje automatike 
Cmimi real Lek 9,500 Oferte Lek 7,500 Ulje 21%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%