Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Masazhator Remax Per Koken Dhe Syte Me Bateri + Bluetooth Per Muzike

Super Masazhator Remax Per Koken Dhe Syte Me Bateri + Bluetooth Per Muzike X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Masazhator Remax Per Koken Dhe Syte Me Bateri + Bluetooth Per Muzike

Super Masazhator Remax Per Koken Dhe Syte Me Bateri + Bluetooth Per Muzike
Super Masazhator Remax Per Koken Dhe Syte Me Bateri + Bluetooth Per Muzike
Super Masazhator Remax Per Koken Dhe Syte Me Bateri + Bluetooth Per Muzike
Super Masazhator Remax Per Koken Dhe Syte Me Bateri + Bluetooth Per Muzike
Super Masazhator Remax Per Koken Dhe Syte Me Bateri + Bluetooth Per Muzike
Super Masazhator Remax Per Koken Dhe Syte Me Bateri + Bluetooth Per Muzike
Super Masazhator Remax Per Koken Dhe Syte Me Bateri + Bluetooth Per Muzike
Super Masazhator Remax Per Koken Dhe Syte Me Bateri + Bluetooth Per Muzike

Super Masazhator Remax Per Koken Dhe Syte Me Bateri + Bluetooth Per Muzike

PERSHKRIMI

EMRI : MASAZHATOR PER KOKEN DHE SYTE

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + PU + GRAFEN

PERMASA : 230 x 80 x 40mm

NGJYRA : BLU / LEJLA ( GALAKSI )

VECORI : NUK DO KENI ME DHIMBJE TE KOKES APO SYVE, SIDOMOS EFIKASE PER PERSONAT QE PUNOJNE PARA EKRANEVE TE KOMPJUTERAVE PER KOHE TE GJATE,

E PROVUAR SKENCERISHT DHE E PAJISUR ME CERTIFIKATA SIGURIE PER PERDORUESIT,

MATERIAL SUPER CILESOR DHE PRODUKT CILESOR,

I KRIJUAR ERGONOMETRIKISHT PER TU PERSHTATUR KOKES SUAJ,

I PAJISUR ME NJE EKRAN INTELIGJENT KRISTALI LIQUID, PER TE GJITHA INFORMACIONET E NEVOJSHME,

EKRANI AUTOMATIKISHT DO TE FIKET PER 30 SEKONDA DHE NUK DO TE NDIKOJE NE PUSHIMIN E TE TJEREVE GJATE NATES,

DY QESET E AJRIT ( AIRBAG ) INTELIGJENTE, TE DIZENJUARA PER PRESION QETESUES GJATE KOKES DHE SYVE,

MUNDESI ZGJEDHJE MES DY TEMPERATURASH, TEMPERATURE E LARTE PER EFEKT KOZMETIK DHE MASAZH ME QETESUES PER SYTE, SI DHE TEMPERATURE KONSTANTE PER TE SIMULUAR KOMPRESAT E NXEHTESISE,

GJITHASHTU LESHON PULSE ELEKTRIKE PER TE KONTRAKTUAR DHE CLIRUAR MUSKUJT E KOKES,

E DIZENJUAR ME MATERIAL ME REZISTENT KUNDER GERVISHTJEVE, FALE TEKNOLOGJISE IML,

GRAFENI I INTEGRUAR BRENDA PAJISJES MUNDESON PRODHIM NXEHTESIE TE NJETRAJTSHME DHE ME EFIKASE PER BATERINE,

E PAJISUR ME DY BOKSE TE VOGLA DHE MODALITET ME BLUETOOTH PER TE DEGJUAR MUZIKE PO AQ RELAKSUESE SA DHE VETE MASAZHI,

PERMASAT PRAKTIKE ME MUNDESINE PER TA PALOSUR DHE PESHA E LEHTE JANE PERFEKTE PER TU TRANSPORTUAR KUDO,

SHUME I SIGURT PRANDAJ MUND TE PERDORET KUDO DHE NGA CDOKUSH,

Cmimi real Lek 15,000 Oferte Lek 10,500 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%