Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10

SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10 X
+
-
=

?
Porosit Tani

SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10

SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10
SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10

SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE NINEBOT ZING C8 & C10

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : SCOOTER ELEKTRIK 

MARKA : SEGWAY

MOSHA E REKOMANDUAR : C8 : 6 - 12 VJEC / C10 : 8 - 14 VJEC

PESHA MBAJTESE MAKSIMALE : C8 : 50KG / C10 : 60KG

PESHA E SKUTERIT : 9KG

KAPACITETI I BATERISE : 2500mAh ME FUQI 120W

SHPEJTESIA MAKSIMALE : 16KM/ORE

DISTANCA MAKSIMALE : 10KM

KOHA : RRETH 3 ORE PER TU KARIKUAR / RRETH 40 MINUTA UDHETIM

MENYRA LEVIZJEJE : SAFE MODE ( 10KM/ORE ) / CRUISE MODE ( 10 - 16KM/ORE ) / TURBO MODE ( 16KM/ORE )

KARAKTERISTIKA : DIZENJIM I LEHTE DHE ELEGANT, ME PLOT SURPRIZA PER FEMIJET TUAJ

TRUP I LEHTE DHE KOMPAKT POR MOTOR TE FUQISHEM 120W I CILI OFRON PERFORMACE TE LARTE

TRE MODALITETE LEVIZJEJE PER NJE UDHETIM SA ME TE SIGURT DHE TE REHATSHEM: SAFE MODE ( 10KM/ORE ) / CRUISE MODE ( 10 - 16KM/ORE ) / TURBO MODE ( 16KM/ORE )

BATERI JETEGJATE QE DURON DERI NE 40KM ME NJE KARIKIM DHE FURNIZON NE SASI TE MADHE ME ENERGJI ELEKTRIKE SKUTERIN DHE I JEP PERSHPEJTIM EFIKAS.

SISTEMI I ZGJUAR I MENAXHIMIT TE ENERGJISE MONITORON ME KUJDES NIVELIN E MBETUR TE BATERISE DHE NDAN ENERGJINE NE MENYRE SA ME EFIKASE.

GOMA TE FORTA ME DIAMETER 6INC DHE TE VESHURA ME GOME TE ZGJEDHUR KUNDER RRESHKITJES PER KONTAKT SA ME TE MIRE ME TOKEN

FRENA TE SIGURTA DHE SISTEMI I FRENIMIT ANTI-BLLOKUES E-ABS JAPIN NJE PERGJIGJE FRENIMI EFIKASE DHE TE SHPEJTE

NDRICUESI NE PJESEN E POSHTME TE SKUTERIN OFROJNE SIGURI PER TE TJERET DUKE LOKALIZUAR VENDNDODHJEN TUAJ ME NGJYRAT PERKATESE SIPAS MODALITETIT TE ZGJEDHUR ( SAFE MODE - JESHILE / CASUAL MODE - BLU / TURBO MODE - E KUQE )

CMONTOHET DHE MONTOHET NE VETEM PAK SEKONDA DHE MBAHET LEHTE ME VETE PRANDAJ MUND TA MERRNI KUDO NE UDHETIMET TUAJA FALE TRUPIT TE LEHTE PREJ ALUMINI QE PESHON VETEM 9KG, DHE SI E TILLE MUND TE VENDOSET NE BAGAZHIN E MAKINES, POR DHE BRENDA NE AUTOBUS

NDRICUESI NE BISHT TE SKUTERIT PULSON DUKSHEM DUKE PARALAJMERUAR KEMBESORT DHE AUTOMJETET E TJERA NE RRUGE

GOMAT E PERPARME DHE PASME 8.5" JANE BERE PREJ MATERIALI GOME TE PERZIER ME PERTHITHJE TE MIRE TE GODITJEVE DHE PERSHTATJE NE RRUGE QE JU TE LEVIZNI PA PROBLEM NE CDO LLOJ TERRENI

Size
Cmimi real Lek 50,000 Oferte Lek 30,000 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Më të shitura
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
dji
Oferte Lek 18,900 Cmimi real Lek 22,000 Ulje 14%
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Q Me 3 Akse
hohem
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 31%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 139,000 Cmimi real Lek 155,000 Ulje 10%