Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless 15W Moxom

Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless 15W Moxom X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless 15W Moxom

Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless 15W Moxom
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless 15W Moxom
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless 15W Moxom
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless 15W Moxom
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless 15W Moxom
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless 15W Moxom

Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless 15W Moxom

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINE ME KARIKUES WIRELESS

MARKA : MOXOM

DALJE : 5V/2A , 9V/1.7A

DALJE WIRELESS : 15W MAX

NGJYRA : E ZEZE / E ARGJENDTE

MATRIALI : PC + TPE

VENDI I KAPJES : TE VENTILATORET

PERSHTATET PER : TELEFONAT ME EKRAN 4 - 6.5 INÇ

TJETER : MBAJTESE TELEFONI INOVATIVE ME KARIKIM WIRELESS,

CILESIA PREMIUM,

MATERIAL I DURUESHEM,

DIZENJIM SPECIAL PER NJE KAPJE TE FORTE,

KA MBAJTESE GOME KUNDER GERVISHTJES,

TEKNOLOGJI MBROJTESE E SHUMEFISHTE PER QARKUN DHE PAISJEN,

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 1,800 Ulje 31%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%