Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtëse Telefoni Profesional JMary

Mbajtëse Telefoni Profesional JMary X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtëse Telefoni Profesional JMary

Mbajtëse Telefoni Profesional JMary
Mbajtëse Telefoni Profesional JMary
Mbajtëse Telefoni Profesional JMary
Mbajtëse Telefoni Profesional JMary
Mbajtëse Telefoni Profesional JMary
Mbajtëse Telefoni Profesional JMary
Mbajtëse Telefoni Profesional JMary
Mbajtëse Telefoni Profesional JMary
Mbajtëse Telefoni Profesional JMary
Mbajtëse Telefoni Profesional JMary

Mbajtëse Telefoni Profesional JMary

Emri: Mbajtëse Telefoni Profesional JMary

Marka: Jmary

Materiali: Alumin i zgjedhur & ABS

Gjatësia e Trekëmbëshit : 141cm

Numri i shkallëzimeve: 3

Pesha mbajtëse: 1.5kg

Modele ku aplikohet: Kamera GoPro, SLR, Celular, etj.

Veçori:

• Kokë profesionale hidraulike për një eksperiencë të jashtëzakonshme gjatë përdorimit.

• Kënd i ulët fotografimi apo regjistrimi për rezultate profesionale në përditshmëri.

• Ju mundëson të bëni foto, video vetes apo në grup lehtësisht.

• Çmontohet dhe përdoret në mënyra të ndryshme frymëzuese duke ju dhënë dinamikë në regjistrimet tuaja.

• Monopodi me gjatësi të rregullueshme sipas dëshirës dhe nevojës tuaj nga 41 - 147cm.

• Alumin i zgjedhur i fortë por shumë i lehtë, me përmasa kompakte për tu mbajtur me vete kudo për regjistrimet tuaja,

• Vidë e posaçme për të fiksur kamerën e vogël për aksion ose mbajtësen e telefonit,

• Dizajn me kokë të rrotullushme 360° duke ju mundësuar kënd fleksibël fotografimi ose video,

• Mbështetëse jo rreshqitëse për më shumë qëndrueshmëri gjatë bërjes së fotos apo videos,

• Mbajtësa mund të rrotullohet dhe 90° për regjistrime vertikale,

• Këmbë me gjatësi të rregullueshme falë 3 sektoreve të tyre, vendosini kudo dhe do të qëndrojnë pa problem,

• Baza ngrihet super thjeshtë falë mekanizmit të lehtë shtrëngues.

• Niveli me bulë uji për të kontrolluar gjithmonë stabilitetin dhe nivelimin e trekëmbëshit dhe kameras,

• Falë materialit kundër ujit mund të përdoret edhe në ambiente me ujë apo në kohë shi.

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,300 Ulje 34%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine UGreen
UGreen
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,300 Ulje 16%
Oferte
Mbajtëse Telefoni Profesional JMary
jmary
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 34%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 50%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen
UGreen
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 25%