Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Magnetike Wireless UGreen

Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Magnetike Wireless UGreen X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Magnetike Wireless UGreen

Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Magnetike Wireless UGreen
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Magnetike Wireless UGreen
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Magnetike Wireless UGreen
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Magnetike Wireless UGreen
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Magnetike Wireless UGreen
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Magnetike Wireless UGreen
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Magnetike Wireless UGreen

Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Magnetike Wireless UGreen

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI MAGNETIKE WIRELESS PER MAKINE

MARKA : UGREEN 

MODELI : CD-345

MATERIALI : ABS + XHAM + ALIAZH ALUMINI

VECORI : MATERIAL PREJ ABS TE ZGJEDHUR,

KAPET TE GRILA E VENTILATORIT, OSE NE KROSKOTIN E MAKINES

PUNIM I SHKELQYER DHE PAMJE DEKORATIVE PER MAKINEN,

MADHESI TE RREGULLUESHME PER PAISJE TE NDRYSHME 4-6INÇ,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE NE RRUGE ME GROPA 

PARIMI I GRAVITETIT JU LEJON PERDORIMIN ME NJE DORE

Cmimi real Lek 5,300 Oferte Lek 4,300 Ulje 19%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine UGreen
UGreen
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,300 Ulje 16%
Oferte
Mbajtëse Telefoni Profesional JMary
jmary
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 34%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 50%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen
UGreen
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 25%