Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen

Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen

Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen
Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen
Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen
Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen
Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen
Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen
Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen
Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen
Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen

Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI MOTORR PER BICIKLETE

MARKA : UGREEN 

MODELI : LP-494

DIAMETRI I TIMONIT QE MUND TE NGJITET : 15-44 mm

PAJTUSHMERIA E TELEFONIT: 4.7 - 6.8 inc

MATERIALI : ABS

KAPET TE TIMONI I BICIKLETES

CELES SIGURE PER MOS TRONDITJEN E TELEFONIT

MUND TA KTHENI TELEFONIN TUAJ 360 GRADE

MBAJTESJA JU LEJON TA LIDHNI LEHTESISHT NE TIMONIN E NJE BIÇIKLETE OSE MOTOÇIKLETE

MADHESI TE RREGULLUESHME PER PAISJE TE NDRYSHME 4.7 - 6.8 INÇ,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE NE RRUGE ME GROPA

UNAZA ESHTE E SHTRENGUAR FORT DHE PJESA E BRENDSHME E SAJ PERDOR NJE MATERIAL QE E PENGON ATE TE LEVIZE, TE RRESHQASE OSE TE RRESHQASE NE KORNIZE.

KJO JU JEP MUNDESINE TE NGASNI LIRSHEM, PA U SHQETESUAR SE DOREZA DO TE RROTULLOHET DHE TELEFONI JUAJ DO TE BJERE.

Cmimi real Lek 2,800 Oferte Lek 2,100 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine UGreen
UGreen
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,300 Ulje 16%
Oferte
Mbajtëse Telefoni Profesional JMary
jmary
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 34%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 50%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen
UGreen
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 25%