Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Per Biciklete Ose Motor Remax

Mbajtese Celulari Per Biciklete Ose Motor Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Per Biciklete Ose Motor Remax

Mbajtese Celulari Per Biciklete Ose Motor Remax
Mbajtese Celulari Per Biciklete Ose Motor Remax
Mbajtese Celulari Per Biciklete Ose Motor Remax
Mbajtese Celulari Per Biciklete Ose Motor Remax
Mbajtese Celulari Per Biciklete Ose Motor Remax
Mbajtese Celulari Per Biciklete Ose Motor Remax
Mbajtese Celulari Per Biciklete Ose Motor Remax
Mbajtese Celulari Per Biciklete Ose Motor Remax
Mbajtese Celulari Per Biciklete Ose Motor Remax
Mbajtese Celulari Per Biciklete Ose Motor Remax
Mbajtese Celulari Per Biciklete Ose Motor Remax

Mbajtese Celulari Per Biciklete Ose Motor Remax

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

 EMRI : MBAJTESE CELULARI PER BICIKLETE OSE MOTOR

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS

PERSHTAT PER : TELEFONAT NGA 4.5 DERI NE 7 INÇ ME TRASHESI DERI NE 16mm

NGJYRA : E ZEZE 

PESHA : 150g

VECORI : KAPJE E SIGURTE,

DIZENJIM MODERN, PERDORET LEHTE,

MBOJTJE NGA GODITJET, ME RROTULLIM DERI NE 360 GRADE,

MATERIAL I DURUESHEM DHE I BUTE QE NUK GERVISHT TELEFONIN TUAJ

Size
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,700 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%