Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Moxom Per Motor

Mbajtese Celulari Moxom Per Motor X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Moxom Per Motor

Mbajtese Celulari Moxom Per Motor
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor

Mbajtese Celulari Moxom Per Motor

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

 EMRI : MBAJTESE CELULARI PER BICIKLETE OSE MOTOR

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + METAL

PERSHTAT PER : TELEFONAT NGA 4.7 DERI NE 7.5 INÇ

NGJYRA : E ZEZE 

VECORI : KAPJE E SIGURTE,

DIZENJIM MODERN, PERDORET LEHTE,

VESHJE 360° KUNDER UJIT DHE SHIUT,

MBOJTJE NGA GODITJET, ME RROTULLIM DERI NE 360 GRADE,

MATERIAL I DURUESHEM DHE I BUTE QE NUK GERVISHT TELEFONIN TUAJ

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,400 Ulje 53%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine UGreen
UGreen
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,300 Ulje 16%
Oferte
Mbajtëse Telefoni Profesional JMary
jmary
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 34%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 50%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen
UGreen
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 25%