Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Magnetike Per Tavoline Xo Per Telefona Nga 4-7 Inch

Mbajtese Celulari Magnetike Per Tavoline Xo Per Telefona Nga 4-7 Inch X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Magnetike Per Tavoline Xo Per Telefona Nga 4-7 Inch

Mbajtese Celulari Magnetike Per Tavoline Xo Per Telefona Nga 4-7 Inch
Mbajtese Celulari Magnetike Per Tavoline Xo Per Telefona Nga 4-7 Inch
Mbajtese Celulari Magnetike Per Tavoline Xo Per Telefona Nga 4-7 Inch
Mbajtese Celulari Magnetike Per Tavoline Xo Per Telefona Nga 4-7 Inch

Mbajtese Celulari Magnetike Per Tavoline Xo Per Telefona Nga 4-7 Inch

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI PER TAVOLINE

MARKA : XO

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI + XHEL

PESHA: 43g

PERMASAT: 60*31mm

PERSHTATET PER : PAISJET ME PERMASE 4-7 INÇ

VECORI : ,MATERIAL PREJ ABS TE ZGJEDHUR DHE ALIAZHI ALUMINI,

KAPET TEK CDO SIPERFAQE FALE BAZES ME VAKUM PREJ SILIKONI,

PUNIM I SHKELQYER DHE PAMJE DEKORATIVE PER MAKINE OSE TAVOLINEN TUAJ NE CDO AMBJENT,

KAPESE PREJ SILIKONI PA E DEMTUAR SIPERFAQEN DHE PA GERVISHTUR PAISJEN TUAJ,

RROTULLIM 360 GRADE, 

MADHESI TE RREGULLUESHME PER PAISJE TE NDRYSHME 4-7 INÇ,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE NE RRUGE ME GROPA DHE NE LEVIZJE TE TAVOLINES,

Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 1,000 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine UGreen
UGreen
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,300 Ulje 16%
Oferte
Mbajtëse Telefoni Profesional JMary
jmary
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 34%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 50%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen
UGreen
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 25%