MIKROFON MINI PORTABEL XO QE KAPET TEK JAKA ME PORTE AUX 3.5MM / LIGHTNING / TYPE-C -2M MIKROFON MINI PORTABEL XO QE KAPET TEK JAKA ME PORTE AUX 3.5MM / LIGHTNING / TYPE-C -2M
Lek 1,000 Lek 800
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : MIKROFON MARKA : XO MATERIAL: GOMINE + PLASTIK NGJYRA : E ZEZE  PERSHTATET: APARATE LIGHTNING / TYPE-C / AUX MIKROFON: PO VECORI :...
MBAJTESE TAVOLINE UNIVERSALE XO PER LAPTOP, TABLET MBAJTESE TAVOLINE UNIVERSALE XO PER LAPTOP, TABLET
32%
Lek 1,700 Lek 2,500
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : MBAJTESE LAPTOPI UNIVERSALEMARKA : XOPERSHTATJA :  LAPTOP / TABLET / NOTEBOOK MATERIALI: ALUMIN + SILIKON PERMASAT: 250 * 45/190 * 15mmVECORI...
ADAPTOR NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mm XO RED ADAPTOR NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mm XO RED
13%
Lek 800 Lek 900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mmMARKA : XONGJYRA : REDPERSHTATET ME : PAISJE ME PORTE LIGHTNING VECORI : MATERIALI CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,...
KUFJE TEKE ME BLUETOOTH BLACK XO KUFJE TEKE ME BLUETOOTH BLACK XO
21%
Lek 1,500 Lek 1,900
Lek 1,500 Lek 1,900
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : KUFJE TEKE ME BLUETOOTHMARKA : XOVERSIONI I BLUEOOTH-IT : V5.0DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10mMIKROFON : POPESHA : 18.5gFREKUENCA : 20 -...
KUFJE TEKE ME BLUETOOTH XO KUFJE TEKE ME BLUETOOTH XO
26%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : KUFJE TEKE ME BLUETOOTHMARKA : XOVERSIONI I BLUEOOTH-IT : V5.0DISTANCA E TRANSMETIMIT :  DERI NE 10mMIKROFON : POPESHA : 12gFREKUENCA :...
SUPER BOKS ME BLUETOOTH XO ME SUPER BASS DHE MIKROFON PER KARAOKE SUPER BOKS ME BLUETOOTH XO ME SUPER BASS DHE MIKROFON PER KARAOKE
13%
Lek 3,500 Lek 4,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : BOKS ME BLUETOOTH DHE MIKROFONMARKA : XOVERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m MATERIALI: ABS + METALMIKROFON : PO, HDFUQIA...
ADAPTOR KARIKIMI FAST CHARGE DHE MP3 ME BLUETOOTH XO ADAPTOR KARIKIMI FAST CHARGE DHE MP3 ME BLUETOOTH XO
11%
Lek 1,600 Lek 1,800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : MP3 PER MAKINE ME BLUETOOTHMARKA : XOHYRJE : DC 12V - 24VDALJE : 3.1A MAXVERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0DISTANCA E TRANSMETIMIT :...
TREKEMBESH (TRIPOD) ME KEMBE TE LAKUESHME PER SELFIE, FOTO OSE REGJISTRIM VIDEO PER SLR, CELULAR ETJ. TREKEMBESH (TRIPOD) ME KEMBE TE LAKUESHME PER SELFIE, FOTO OSE REGJISTRIM VIDEO PER SLR, CELULAR ETJ.
10%
Lek 1,800 Lek 2,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) MARKA : XO MATERIALI : PLASTIKE + SILIKONMODELE KU APLIKOHET : KAMERA GoPro , SLR , CELULAR  VECORI : 2 NE 1...
KUFJE ME FISHE AUDIO AUX 3.5mm SHUMENGJYRESHE XO KUFJE ME FISHE AUDIO AUX 3.5mm SHUMENGJYRESHE XO
17%
Lek 500 Lek 600
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KUFJE ME KABELL ME FISHE AUDIO AUXMARKA : XOGJATESIA E KABELLIT : 1.2mMATERIALI : PC + TPEFREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000HzNDJESHMERIA...
KABELL KARIKIMI USB 2m NE LIGHTNING / MICRO XO 2.0A KABELL KARIKIMI USB 2m NE LIGHTNING / MICRO XO 2.0A
33%
Lek 400 Lek 600
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBGJATESIA : 2m FUQIA: MICRO / LIGHTNING SHPEJTESIA TRANSMISIONIT: 480Mb/sPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MICRO, LIGHTNING DHE TYPE-CNGJYRA : E...
KUFJE CIFT ME BLUETOOTH 5.0 SI AIRPODS TWS XO BINAURAL HEADSET KUFJE CIFT ME BLUETOOTH 5.0 SI AIRPODS TWS XO BINAURAL HEADSET
9%
Lek 2,900 Lek 3,200
PERSHRKIMI I PRODUKTIT KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST , PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1A EMRI: KUFJE ME BLUETOOTH MODELI: AIRPODS  VERSIONI I BLUETOOTH-IT: 5.0 DISTANCA...
KARIKUES INTELIGJENT WIRELESS 3 NE 1 XO WIRELESS CHARGER KARIKUES INTELIGJENT WIRELESS 3 NE 1 XO WIRELESS CHARGER
7%
Lek 3,800 Lek 4,100
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES WIRELESS 3 NE 1MARKA : XOMATERIALI : ABS + PCHYRJE : 5V - 3A / 9V - 3A / 12V - 2ADALJE WIRELESS...
MBAJTESE CELUARI ME MAGNETE PER MAKINE XO MBAJTESE CELUARI ME MAGNETE PER MAKINE XO
14%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKITITEMRI : MBAJTESE CELUARI PER MAKINEMARKA : XOPERMASAT: 60 * 24* 17 mm PESHA: 58gMATERIALI : ALIAZH ALUMINI + MAGNET+ SILIKONVECORI : MATERIAL I CILESISE...
KABELL KARIKIMI USB XO ME DRITA LED QE I PERGJIGJEN TINGUJVE PER MICRO / TYPE-C / LIGHTNING KABELL KARIKIMI USB XO ME DRITA LED QE I PERGJIGJEN TINGUJVE PER MICRO / TYPE-C / LIGHTNING
22%
Lek 700 Lek 900
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBMARKA : XO FUQIA: MICRO / TYPE-C / LIGHTNING SHPEJTESIA TRANSMISIONIT: 480Mb/sPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MICRO, LIGHTNING DHE TYPE-CNGJYRA...
KABELL KARIKIMI USB 1m NE MICRO / TYPE-C / LIGHTNING XO 2.4A KABELL KARIKIMI USB 1m NE MICRO / TYPE-C / LIGHTNING XO 2.4A
17%
Lek 500 Lek 600
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBMARKA : XO GJATESIA : 1m FUQIA: MICRO / TYPE-C / LIGHTNING SHPEJTESIA TRANSMISIONIT: 480Mb/sPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MICRO, LIGHTNING...
KUFJE CIFT ME BLUETOOTH 5.0 SI AIRPODS TWS XO KUFJE CIFT ME BLUETOOTH 5.0 SI AIRPODS TWS XO
9%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTIT KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST , PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1A EMRI: KUFJE ME BLUETOOTH MODELI: AIRPODS  VERSIONI I BLUETOOTH-IT: 5.0 DISTANCA...
Items 1 to 16 of 161 total