Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Inovative Me Parim Graviteti Per Makine Moxom

Mbajtese Celulari Inovative Me Parim Graviteti Per Makine Moxom X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Inovative Me Parim Graviteti Per Makine Moxom

Mbajtese Celulari Inovative Me Parim Graviteti Per Makine Moxom
Mbajtese Celulari Inovative Me Parim Graviteti Per Makine Moxom
Mbajtese Celulari Inovative Me Parim Graviteti Per Makine Moxom
Mbajtese Celulari Inovative Me Parim Graviteti Per Makine Moxom
Mbajtese Celulari Inovative Me Parim Graviteti Per Makine Moxom

Mbajtese Celulari Inovative Me Parim Graviteti Per Makine Moxom

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER MAKINE

MARKA : MOXOM

MATERIALI : ABS+PC

PERMASA : 7.6 x 5.2 x 4.8 cm

PESHA : 109g

VECORI : MATERIAL I ZGJEDHUR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KAPET TE GRILA E VENTILATORIT,

VEND I REZERVUAR PER KABELLIN E KARIKIMIT,

RROTULLIM 360° PER TE RREGULLUAR KENDIN E SHIKIMIT QE DESHIRONI,

KAPESE E BUTE PREJ SILIKONI NUK E GERVISHT MAKINEN E AS PAISJEN TUAJ ,

MADHESI TE RREGULLUESHME PER PAISJE TE NDRYSHME 4-6INÇ,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE NE RRUGE ME GROPA FALE FUNKSIONIT KAPES SI TREKENDESH,

PARIMI I GRAVITETIT JU LEJON PERDORIMIN ME NJE DORE

PERMASE KOMPAKTE ME PAMJE MODERNE 

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,700 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%