Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Hoco Per Biciklete dhe Motor

Mbajtese Celulari Hoco Per Biciklete dhe Motor X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Hoco Per Biciklete dhe Motor

Mbajtese Celulari Hoco Per Biciklete dhe Motor
Mbajtese Celulari Hoco Per Biciklete dhe Motor
Mbajtese Celulari Hoco Per Biciklete dhe Motor
Mbajtese Celulari Hoco Per Biciklete dhe Motor
Mbajtese Celulari Hoco Per Biciklete dhe Motor
Mbajtese Celulari Hoco Per Biciklete dhe Motor
Mbajtese Celulari Hoco Per Biciklete dhe Motor
Mbajtese Celulari Hoco Per Biciklete dhe Motor

Mbajtese Celulari Hoco Per Biciklete dhe Motor

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

 EMRI : MBAJTESE CELULARI PER BICIKLETE OSE MOTOR

MARKA : HOCO

MATERIALI : ABS + PET + SILIKON

PERSHTAT PER : TELEFONAT NGA 4.5 DERI NE 7 INÇ

PERMASAT : 136 x 122 x 100mm

PESHA : 135g

NGJYRA : E ZEZE + E KUQE

VECORI : KAPJE E SIGURTE,

DIZENJIM MODERN, PERDORET LEHTE,

MEKANIZEM PER TE PERFORCUAR MBAJTJEN E TELEFONIT ME LLASTIK NEJLONI

MBOJTJE NGA GODITJET, ME RROTULLIM DERI NE 360 GRADE,

MATERIAL I DURUESHEM DHE I BUTE QE NUK GERVISHT TELEFONIN TUAJ

Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,000 Ulje 50%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%