KABELL USB 1.2m HOCO SPACE SHUTTLE MICRO ME CIP INTELIGJENT QE FIKET PASI KARIKOHET BATERIA KABELL USB 1.2m HOCO SPACE SHUTTLE MICRO ME CIP INTELIGJENT QE FIKET PASI KARIKOHET BATERIA
33%
Lek 1,000 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB MARKA : HOCO MODELI : GJATESIA : 1.2mDALJE : 2.4A MATERIALI : ALIAZH ZINKU, NEJLON I ENDUR, MATERIAL I KROMUARPERDORIMI : PER...
KABELL USB 1.2m HOCO ESSENCE CORE LIGHTNING ME CIP INTELIGJENT QE FIKET PASI KARIKOHET TELEFONI KABELL USB 1.2m HOCO ESSENCE CORE LIGHTNING ME CIP INTELIGJENT QE FIKET PASI KARIKOHET TELEFONI
40%
Lek 900 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB MARKA : HOCO MODELI : GJATESIA : 1.2mDALJE : 2.4A MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, PELHURE E ENDURPERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE...
KABELL USB 1.2m HOCO SPACE SHUTTLE LIGHTNING ME CIP INTELIGJENT QE FIKET PASI KARIKOHET TELEFONI KABELL USB 1.2m HOCO SPACE SHUTTLE LIGHTNING ME CIP INTELIGJENT QE FIKET PASI KARIKOHET TELEFONI
40%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB MARKA : HOCO MODELI : GJATESIA : 1.2mDALJE : 2.4A MATERIALI : ALIAZH ZINKU, NEJLON I ENDUR, MATERIAL I KROMUARPERDORIMI : PER...
BATERI E JASHTME PREMIUM 10000mAh HOCO BATERI E JASHTME PREMIUM 10000mAh HOCO
50%
Lek 1,500 Lek 3,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : BATERI E JASHTME MARKA : HOCO KAPACITETI : 10000 MAH PORTA DALJE : 2 USB , 5V / 2.1A PORTA HYRJE...
KUFJE HEADPHONES ME BLUETOOTH HOCO EXTRA BASS KUFJE HEADPHONES ME BLUETOOTH HOCO EXTRA BASS
15%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KUFJE ME BLUETOOTHMARKA : HOCOMODELI : W16MATERIALI : ABSVERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10mKAPACITETI I BATERISE : 300mAHKOHA :...
KABELL ADAPTOR TYPE-C NE HDMI UHD 4K 1.8m HOCO KABELL ADAPTOR TYPE-C NE HDMI UHD 4K 1.8m HOCO
31%
Lek 2,400 Lek 3,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : HOCO MODELI : GJATESIA : 1.8mDALJE : HDMI MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE BAKRIPERDORIMI...
KABELL USB 1.2m HOCO ADVANTAGE CHARGING LIGHTNING KABELL USB 1.2m HOCO ADVANTAGE CHARGING LIGHTNING
40%
Lek 600 Lek 1,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB MARKA : HOCO MODELI : GJATESIA : 1.2mDALJE : 2.4A MATERIALI : ALIAZH ZINKU ME SHKELQIM, NEJLON I ENDURPERDORIMI : PER KARIKIM...
KABELL USB 1.2m HOCO SPACE SHUTTLE  TYPE-C ME CIP INTELIGJENT QE FIKET PASI KORIKOHET BATERIA KABELL USB 1.2m HOCO SPACE SHUTTLE  TYPE-C ME CIP INTELIGJENT QE FIKET PASI KORIKOHET BATERIA
40%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB MARKA : HOCO MODELI : GJATESIA : 1.2mDALJE : 2.4A MATERIALI : ALIAZH ZINKU, NEJLON I ENDUR, MATERIAL I KROMUARPERDORIMI : PER...
KABELL ADAPTOR LIGHTNING NE HDMI FULL HD 1080p 2m HOCO UA14 KABELL ADAPTOR LIGHTNING NE HDMI FULL HD 1080p 2m HOCO UA14
31%
Lek 2,400 Lek 3,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : HOCO MODELI : UA14GJATESIA : 2mDALJE : HDMI MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE...
KUFJE TEKE ME BLUETOOTH REDE BUSINESS HOCO KUFJE TEKE ME BLUETOOTH REDE BUSINESS HOCO
32%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KUFJE BLUETOOTH RAZOR-EDGE MARKA : HOCO MODELI :  VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.1 DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m FREKUENCA E TRANSMETIMIT...
ADAPTOR KARIKIMI ME DY PORTA HOCO 2.1A ADAPTOR KARIKIMI ME DY PORTA HOCO 2.1A
46%
Lek 700 Lek 1,300
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR  KARIKIMI CELULARIMARKA : HOCOMATERIALI : ALIAZH ALUMINI + PC PESHA : 41gNGJYRA : GOLD / SILVERPORTA DALESE : 2 USBHYRJE : AC 100-240V...
COVER GOMINE ME JASTEK AJRI AIRBAG HOCO ICE SHIELD SERIES PER iPHONE X / XS, XR, XS MAX COVER GOMINE ME JASTEK AJRI AIRBAG HOCO ICE SHIELD SERIES PER iPHONE X / XS, XR, XS MAX
50%
Lek 700 Lek 1,400
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER AIRBAG CASEMARKA : HOCOMODELI : ICE SHIELD SERIESMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE MATERIALI : TPU NGJYRA : E ZEZE / TRANSPARENTE /...
KABELL USB 1.2m HOCO ADVANTAGE CHARGING MICRO KABELL USB 1.2m HOCO ADVANTAGE CHARGING MICRO
40%
Lek 600 Lek 1,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB MARKA : HOCO MODELI : GJATESIA : 1.2mDALJE : 2.4A MATERIALI : ALIAZH ZINKU ME SHKELQIM, NEJLON I ENDURPERDORIMI : PER KARIKIM...
BATERI E JASHTME 10000MAH ME 2 PORTA DHE DRITE LED HOCO BATERI E JASHTME 10000MAH ME 2 PORTA DHE DRITE LED HOCO
24%
Lek 2,200 Lek 2,900
PERSHRKIMI I PRDOKTITEMRI : BATERI E JASHTMEMARKA : HOCOKAPACITETI : 10000mAHHYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAXDALJE USB-A 1 : DC 5V / 2.4A DALJE USB-A...
KUFJE HEADPHONES ME KABELL DHE FISHE AUDIO 3.5mm HOCO KUFJE HEADPHONES ME KABELL DHE FISHE AUDIO 3.5mm HOCO
44%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KUFJE ME KABELLMARKA : HOCOMODELI : MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINIVERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1GJATESIA E KABELLIT : 1.2mMIKROFON : PO, HDBOKSI...
COVER GOMINE HOCO FASCINATION SERIES PER SAMSUNG NOTE 8 / NOTE 9 / S9 / S9 PLUS / S10 / S10E & S10 PLUS COVER GOMINE HOCO FASCINATION SERIES PER SAMSUNG NOTE 8 / NOTE 9 / S9 / S9 PLUS / S10 / S10E & S10 PLUS
61%
Lek 700 Lek 1,800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER GOMINEMARKA : HOCOMODELI : FASCIANTION SERIESMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG S & NOTE SERIES MATERIALI : TPU NGJYRA : E ZEZEPERDORIMI : MBRON...
Items 1 to 16 of 61 total