Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Masazhator Xiaomi Per Koken

Masazhator Xiaomi Per Koken X
+
-
=

?
Porosit Tani

Masazhator Xiaomi Per Koken

Masazhator Xiaomi Per Koken
Masazhator Xiaomi Per Koken
Masazhator Xiaomi Per Koken
Masazhator Xiaomi Per Koken
Masazhator Xiaomi Per Koken
Masazhator Xiaomi Per Koken
Masazhator Xiaomi Per Koken
Masazhator Xiaomi Per Koken
Masazhator Xiaomi Per Koken
Masazhator Xiaomi Per Koken
Masazhator Xiaomi Per Koken

Masazhator Xiaomi Per Koken

PERSHKRIMI

EMRI : MASAZHATOR PER KOKEN

MARKA : XIAOMI

MATERIALI : ABS + PU + GRAFEN

PERMASA : 140 x 110 x 110mm

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAh

KOHA NE PERDORIM : 10min

PESHA : 405g

VECORI : NUK DO KENI ME DHIMBJE TE KOKES, SIDOMOS EFIKASE PER PERSONAT QE PUNOJNE PARA EKRANEVE TE KOMPJUTERAVE PER KOHE TE GJATE,

E PROVUAR SKENCERISHT DHE E PAJISUR ME CERTIFIKATA SIGURIE PER PERDORUESIT,

MATERIAL SUPER CILESOR DHE PRODUKT CILESOR,

I KRIJUAR ERGONOMETRIKISHT PER TU PERSHTATUR KOKES SUAJ,

TEKNOLOGJI KUNDER UJIT, PA U DEMTUAR,

I PAJISUR ME KEMBE SILIKONI TE BUTA PER CDO TIP LEKURE KOKE,

I DIZENJUAR ME MATERIAL REZISTENT PER PERDORIM TE SHPESHTE,

PERMASAT PRAKTIKE DHE PESHA E LEHTE JANE PERFEKTE PER TU TRANSPORTUAR KUDO,

SHUME I SIGURT PRANDAJ MUND TE PERDORET KUDO DHE NGA CDOKUSH,

Cmimi real Lek 15,000 Oferte Lek 9,500 Ulje 37%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%