Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus

Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus

Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus
Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus
Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus
Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus
Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus
Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus
Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus
Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus
Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus
Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus
Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus
Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus
Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus
Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus
Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus

Llambe Tavoline Led Mini Clip Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE TAVOLINE

MARKA : BASEUS

NGJYRA : E ZEZE

FUQIA E LLAMPES : 3W

NGJYRA E TEMPERATURES : 4000K

KAPACITETI BATERISE: 350mAh

KOHA KARIKIMIT: 2 ORE

PESHA: 62g

MATERIALI : ABS + PC

VECORI : MATERIAL I DURUESHEM, MUND TA VENDOSNI KUDO,

MUND TA RROTULLONI 360 GRADE KUDO QE DESHIRONI JU,

I LEHTE PER SYTE DHE NUK JU DEMTON,

MBRON SHIKIMIN FALE 3 NIVELEVE TE NDRICIMIT,

LED I CILESISE SE LARTE REZISTENT NDAJ NXEHTESISE,

Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 1,500 Ulje 42%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%