Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe Kapese Mushkonjash Remax 2 Ne 1 Me Drite Ultravjollce

Llambe Kapese Mushkonjash Remax 2 Ne 1 Me Drite Ultravjollce X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe Kapese Mushkonjash Remax 2 Ne 1 Me Drite Ultravjollce

Llambe Kapese Mushkonjash Remax 2 Ne 1 Me Drite Ultravjollce
Llambe Kapese Mushkonjash Remax 2 Ne 1 Me Drite Ultravjollce
Llambe Kapese Mushkonjash Remax 2 Ne 1 Me Drite Ultravjollce
Llambe Kapese Mushkonjash Remax 2 Ne 1 Me Drite Ultravjollce
Llambe Kapese Mushkonjash Remax 2 Ne 1 Me Drite Ultravjollce
Llambe Kapese Mushkonjash Remax 2 Ne 1 Me Drite Ultravjollce
Llambe Kapese Mushkonjash Remax 2 Ne 1 Me Drite Ultravjollce
Llambe Kapese Mushkonjash Remax 2 Ne 1 Me Drite Ultravjollce

Llambe Kapese Mushkonjash Remax 2 Ne 1 Me Drite Ultravjollce

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE KAPESE MUSHKONJASH

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS CILESORE KUNDRA ZJARRIT

KAPACITETI I BATERISE : 130mAh

VOLTAZHI : 450V MAX

KOHA : NE KARIKIM 2 - 4 ORE / NE PERDORIM ME SHUME SE 5 ORE

NGJYRA : E BARDHE / E BARDHE ME AKUAMARINE

VECORI : DIZENJIM 2 NE 1, MUND TE VENDOSET MBI TRYEZE APO VARET NE MUR SI DHE PERDORET ME DORE NE FORMEN E NJE RRAKETE TENISI,

DRITE FOTOVOLTATIKE ME FORCE DERI NE 400nm NGJYRE VJOLLCE ME MBULIM 360°, E SIGURTE DHE EFICENTE, NUK ESHTE E ASHPER NE ERRESIRE

VOLTAZH I MADH PREJ 450V VRET BAKTERET DHE MUSHKONJAT MENJEHERE,

DIZENJIM ME MBAJTESE PER TA PERDORUR TE VARUR NE CDO VEND, SHKARKOHET LEHTE NGA MUSHKONJAT E KAPURA,

TEKNOLOGJIA IPX4 KUNDER UJIT MUNDESON LEHTESI PERDORIMI TE SIGURTE DHE NE AMBJENTE TE JASHTME ME SHI FALE DHE MATERIALEVE QE NUK NDRYSHKEN APO PRISHEN,

SHUME PRAKTIKE, PA INFEKSIONE NGA PERPLASJA E MUSHKONJES ME DORE, PA ERE TE KEQE NGA HELME KUNDER MUSHKONJAVE, PA RREZIQE ELEKTRIKE,

E PERSHTATSHME DHE E SIGURTE PER TU PERDORUR NGA TE GJITHE,

MENYRA E LEHTE KARIKIMI, NEPERMJET KABELLIT USB.

COLOR
Cmimi real Lek 4,000 Oferte Lek 3,600 Ulje 10%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%