Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Hidratues Ajri Remax Humidifier 1.2l Me Panel Digjital Nate Qetesues

Hidratues Ajri Remax Humidifier 1.2l Me Panel Digjital Nate Qetesues X
+
-
=

?
Porosit Tani

Hidratues Ajri Remax Humidifier 1.2l Me Panel Digjital Nate Qetesues

Hidratues Ajri Remax Humidifier 1.2l Me Panel Digjital Nate Qetesues
Hidratues Ajri Remax Humidifier 1.2l Me Panel Digjital Nate Qetesues
Hidratues Ajri Remax Humidifier 1.2l Me Panel Digjital Nate Qetesues
Hidratues Ajri Remax Humidifier 1.2l Me Panel Digjital Nate Qetesues

Hidratues Ajri Remax Humidifier 1.2l Me Panel Digjital Nate Qetesues

PERSHKRIMI

EMRI : HIDRATUES AJRI

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + PC

PERMASA : 175 x 145mm

KAPACITETI : 1.2L

KAPACITETI I BATERISE : 2000mAh

KOHA : 5.5 ORE NE KARIKIM / 3.5 - 7.5 NE PERDORIM ( NE VARESI TE FUQISE DHE VOLUMIT TE AVULLIT )

FUQIA : 5V / 5W

NGJYRA : BLUE E ERRET / E BARDHE / JESHILE E ERRET

VECORI : RREGULLIM ME DY NIVELE, NIVELI I PARE PER LAGESHTIM TE SHPEJTE, NIVELI I DYTE PER HIDRATIM DELIKAT

DIZENJIMI ME PANEL DIGJITAL QETESUES QE JU NDIHMON TE FLINI ME MIRE

ZHURME E ULET E CILA NUK JU PENGON KUR PUNONI APO PUSHONI

PROVEZ ZBULIMI KUNDER DJEGIES DHE THARRJES, FIKJE AUTOMATIKE

KAPACITET MBAJTES I LARTE PREJ 1.2L SHMANG SHTIMIN E UJIT NE MENYRE TE PERSERITUR, NJE RIMBUSHJE UJI MUND TE ZGJASE DERI NE 7.5 ORE

UNAZE MBYLLESE PREJ SILIKONI KUNDER RRJEDHJES

DRITA LED PER STATUSIN E KARIKIMIT: E KUQE GJATE KARIKIMIT DHE JESHILE KUR ESHTE E KARIKUAR

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,800 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%