Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine

Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine

Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,700 Ulje 23%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI

EMRI : GRIRESE ELEKTRIKE

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + PC

NGJYRA: GRI

FUQIA INPUT: 3.7V / 10A

KAPACITETI: 250mL

BATERIA: 1500mAH

PERMASAT: 95X95X111mm

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR DHE PRODUKT CILESOR,

ME KAPACITET BATERIE DERI NE 1500MAH DHE VJEN ME WIRELESS EDHE ME DRITE LED,

SHERBEN PER FEMIJE EDHE TE RRITUR,

PER PERGATITJEN E VAKTEVE NE MENYRE TE SHPEJTE EDHE PER PERGATIJEN OSE COPETIMIN E MISHRAVE,

THUAJ MIREUPAFSHIM KABUJVE, VJEN ME HELIKA TE SHPEJTA DHE SHPEJTESI TE LARTE,

KOMPAKTE EDHE E SIGURT ME KAPAK PER TA MBYLLUR PAJISJEN

 

 

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%