Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Freskuese E Dyaneshme Remax

Freskuese E Dyaneshme Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Freskuese E Dyaneshme Remax

Freskuese E Dyaneshme Remax
Freskuese E Dyaneshme Remax
Freskuese E Dyaneshme Remax
Freskuese E Dyaneshme Remax
Freskuese E Dyaneshme Remax
Freskuese E Dyaneshme Remax
Freskuese E Dyaneshme Remax
Freskuese E Dyaneshme Remax
Freskuese E Dyaneshme Remax

Freskuese E Dyaneshme Remax

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FRESKUESE E DYANESHME

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS PLASTIKE

PERMASA : 130 x 100 x 70 mm

PESHA : 190g

KAPACITETI I BATERISE : 800mAh

VECORI : DIZENJIM ME PERMASE TE VOGEL UNIKE KOMPAKTE,

FRESKUESE E DYFISHTE,

DY NIVELE SHPEJTESIE ,

KAPACITET I LARTE I BATERISE,

PORTATIVE DHE SHUME E LEHTE PER TA MBAJTUR ME VETE,

PRODUKT I DOMOSDOSHEM NE DITET E NXEHTA TE VERES,

PAMJE QE PERSHTATET ME CDO MJEDIS PUNE APO PUSHIMI,

SHUME PRAKTIKE NE PERDORIM,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KARIKOHET NEPERMJET KABELLIT USB ME FISHE MICRO

COLOR
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,500 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%