Super Kufje Me Fishe Dhe Mikrofon Per Gaming Audio 3.5mm Xo

Super Kufje Me Fishe Dhe Mikrofon Per Gaming Audio 3.5mm Xo
Super Kufje Me Fishe Dhe Mikrofon Per Gaming Audio 3.5mm Xo
Super Kufje Me Fishe Dhe Mikrofon Per Gaming Audio 3.5mm Xo
Super Kufje Me Fishe Dhe Mikrofon Per Gaming Audio 3.5mm Xo
Super Kufje Me Fishe Dhe Mikrofon Per Gaming Audio 3.5mm Xo
Super Kufje Me Fishe Dhe Mikrofon Per Gaming Audio 3.5mm Xo
Super Kufje Me Fishe Dhe Mikrofon Per Gaming Audio 3.5mm Xo
Super Kufje Me Fishe Dhe Mikrofon Per Gaming Audio 3.5mm Xo

Super Kufje Me Fishe Dhe Mikrofon Per Gaming Audio 3.5mm Xo

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,700 Ulje 32%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE  ME KABELL

MARKA : XO

GJATESIA E TELIT : 1.5m

VOLTAZHI: 10V

MIKROFON : PO, HD

VECORI : MATERIALI SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

DIZENJIM ERGONOMIK ME VESHORE TE REHATSHME PER VESHIN,

VESHORE SILIKONI TE BUTE ME PERMASA TE NDRYSHME PER TU PERSHTATUR ME VESHIN,

ESHTE E QENDRUESHME EDHE GJATE AKTIVITEVE TE NDRYSHME FIZIKE,

TINGULL HI-FI PROFESIONAL DHE BASS TE PERFORCUAR,

MIKROFON TE INTEGRUAR ME ANULLUESH ZHURMASH MUNDESON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

BUTON KONTROLLI PRAKTIK PER MUZIKEN DHE TELEFONATEN,

PAMJE MODERNE PLOT STIL DHE ELEGANCE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Gaming
Oferte
Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360
microsoft
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 23%
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900