Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mini Projektor Yjesh XO Astronaut

Mini Projektor Yjesh XO Astronaut X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mini Projektor Yjesh XO Astronaut

Mini Projektor Yjesh XO Astronaut
Mini Projektor Yjesh XO Astronaut
Mini Projektor Yjesh XO Astronaut
Mini Projektor Yjesh XO Astronaut
Mini Projektor Yjesh XO Astronaut
Mini Projektor Yjesh XO Astronaut
Mini Projektor Yjesh XO Astronaut
Mini Projektor Yjesh XO Astronaut
Mini Projektor Yjesh XO Astronaut
Mini Projektor Yjesh XO Astronaut
Mini Projektor Yjesh XO Astronaut
Mini Projektor Yjesh XO Astronaut

Mini Projektor Yjesh XO Astronaut

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PROJEKTOR YJESIE

MARKA : XO

MATERIALI : ABS + PC + PVC

FUQIA NE HYRJE : 5V - 1A ( 5W )

FUQIA E LAZERIT PROJEKTUES : 532nm

PERMASAT : 210 x 110mm

VECORI : KY PROJEKTOR DO TA KTHEJE DHOMEN TUAJ TE GJUMIT NE NJE DHOME JASHTE KESAJ BOTE! NUK KA ASGJE ME MAGJIKE SESA SHIKIMI I YJEVE NE NJE NATE TE GJATE VERE. TANI NJE ZEVENDESUES I KESAJ NDJENJE ESHTE NE MAJE TE GISHTAVE NE ÇDO KOHE TE VITIT, NE KOMODITETIN E SHTEPISE TUAJ!

PROJEKTORI XO DO TE FUNKSIONOJE JO VETEM NE DHOMEN E FEMIJEVE, DO TE JETE PERFEKT PER TE KRIJUAR NJE ATMOSFERE ROMANTIKE NE DHOMEN E GJUMIT, OSE KUR DESHIRONI TE KRIJONI NJE ATMOSFERE RELAKSUESE, PER SHEMBULL, NE DHOMEN E NDENJES.

PROJEKTORI SHFAQ MODELE SHUMENGJYRESHE DHE LEVIZESE TE GALAKTIKAVE DHE YJEVE.

KOMPLETI PERFSHIN NJE TELEKOMANDE QE MUND TE KONTROLLOJE INTENSITETIN E NDRIÇIMIT DHE TE NDRYSHOJE IMAZHET E SHFAQURA. KESHTU QE JU NUK KENI NEVOJE TE NGRIHENI NGA DIVANI OSE KREVATI PER TE PERSHTATUR EFEKTET VIZUALE ME DISPONIMIN TUAJ.

PROJEKTORI ESHTE NE KOKEN E ASTRONAUTIT. KOKA ESHTE MAGNETIKE DHE E SHKEPUTSHME, E CILA JU LEJON TE RREGULLONI KENDIN E NDRIÇIMIT.

EFEKTI ME I MIRE ARRIHET NE DHOMAT E ERRETA KUR PROJEKTORI DREJTOHET NE SIPERFAQE TE SHESHTA. PAJISJA MUNDESOHET NGA NJE KABLLO USB.

Cmimi real Lek 5,000 Oferte Lek 3,900 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte te REJA 2
Shitur
Dron Quadcopter E58L Me Ndricues
rc
Oferte Lek 5,400 Cmimi real Lek 8,200 Ulje 34%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
Oferte
Dron Quadcopter FIMI X8 SE 2022 V2
fimi
Oferte Lek 67,900 Cmimi real Lek 80,000 Ulje 15%
Oferte
Mbajtese Tavoline Universale Moxom Per Laptop, Tablet
moxom
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 24%