Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Selfie Stick Me Kembe Per Tripod XO

Selfie Stick Me Kembe Per Tripod XO X
+
-
=

?
Porosit Tani

Selfie Stick Me Kembe Per Tripod XO

Selfie Stick Me Kembe Per Tripod XO
Selfie Stick Me Kembe Per Tripod XO
Selfie Stick Me Kembe Per Tripod XO
Selfie Stick Me Kembe Per Tripod XO
Selfie Stick Me Kembe Per Tripod XO
Selfie Stick Me Kembe Per Tripod XO
Selfie Stick Me Kembe Per Tripod XO
Selfie Stick Me Kembe Per Tripod XO
Selfie Stick Me Kembe Per Tripod XO
Selfie Stick Me Kembe Per Tripod XO
Selfie Stick Me Kembe Per Tripod XO
Selfie Stick Me Kembe Per Tripod XO
Selfie Stick Me Kembe Per Tripod XO

Selfie Stick Me Kembe Per Tripod XO

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER SELFIE ( SELFIE STICK)

MARKA : XO

MATERIALI : ALUMIN DHE ABS

DISTANCA E SHKREPJES ME BLUETOOTH :  10m

NGJYRA : E ZEZE

GJATESIA : 18.6cm MIN / 65cm MAX

PERSHTATET PER : PAJISJE DERI NE 6.5INÇ

VECORI : DIZENJIM PRAKTIK ME PAMJE MODERNE, THJESHTESIA NE PERDORIM VJEN E PARA

TRE KEMBE TE FSHEHURA TEK DOREZA E KTHEJNE KETE SELFIE STICK NE TRIPOD PER 3 SEKONDA

GJATESI TE RREGULLUESHME ME 7 NIVELE,

KOKE E RROTULLUESHME 360° ME KEND TE RREGULLUESHEM DERI NE 210°,

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE VETEM 111g,

STRUKTURE E FORTE PREJ ALUMINI DHE ABS TE ZGJEDHUR,

SHKREPES I CMONTUESHEM ME BATERI GATI PER MBI 5000 FOTOGRAFI ME NJE KARIKIM,

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PREJ SILIKONI PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

MBAJTESE TELEFONI ME GJERESI TE RREGULLUESHME PER TELEFONAT DERI NE 6.5in

Cmimi real Lek 2,700 Oferte Lek 2,000 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%