KUFJE ME KABELL DHE FISHE AUDIO 3.5mm TOTU KUFJE ME KABELL DHE FISHE AUDIO 3.5mm TOTU
60%
Lek 600 Lek 1,500
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KUFJE ME KABELL ME FISHE AUDIOMARKA : TOTUMODELI : GRACE SERIESGJATESIA E KABELLIT : 1.2mMATERIALI : PC + PROCELANFREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000HzNDJESHMERIA...
COVER GOMINE ME MBROJTJE TE SHUMEFISHUAR TOTU SOFT SERIES CRYSTAL E TEJDUKSHME PER iPHONE X / XS / XR / XS MAX COVER GOMINE ME MBROJTJE TE SHUMEFISHUAR TOTU SOFT SERIES CRYSTAL E TEJDUKSHME PER iPHONE X / XS / XR / XS MAX
50%
Lek 700 Lek 1,400
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER SOFT SERIES CRYSTALMARKA : TOTUMODELI : JOYA SOFT SERIES CRYSTALMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONEMATERIALI : TPU NGJYRA : TRANSPARENTEPERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E...
MBAJTESE MAKINE E VECANTE TOTU KEEPER SERIES DCTV-14 FREE DEFORMATION CAR MOUNT HOLDER MBAJTESE MAKINE E VECANTE TOTU KEEPER SERIES DCTV-14 FREE DEFORMATION CAR MOUNT HOLDER
40%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : MBAJTESE TELEFONI PER MAKINEMARKA : TOTU MODELI : DCTV-14MATERIALI : ABS + SILIKONPERMASA : 150 x 90 x 65 mm POSICIONI I KAPJES : TEK VENTILIMI I MAKINESVECORI...
COVER ME NGJYRA CAMOUFLAGE PER IPHONE 11 PRO MAX / 12 PRO DHE SAMSUNG S20 PLUS / S20 ULTRA / S10PLUS / NOTE 20 ULTRA / NOTE 10 PLUS COVER ME NGJYRA CAMOUFLAGE PER IPHONE 11 PRO MAX / 12 PRO DHE SAMSUNG S20 PLUS / S20 ULTRA / S10PLUS / NOTE 20 ULTRA / NOTE 10 PLUS
33%
Lek 800 Lek 1,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER MBROJTESMARKA : TOTUMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE / SAMSUNGMATERIALI : TPU + PCPERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE...
COVER UNIK PELHURE TE THURUR + GOMINE TOTU YEEZY SERIES ANTI-FALL PER iPHONE 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS / XS MAX COVER UNIK PELHURE TE THURUR + GOMINE TOTU YEEZY SERIES ANTI-FALL PER iPHONE 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS / XS MAX
59%
Lek 900 Lek 2,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER LECKE + GOMINEMARKA : TOTUMODELI : YEEZY ANTI-FALLMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE MATERIALI :  PELHURE + GOMINEPERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET...
KABELL USB 1m TOTU KING KONG SERIES BLA-052 LIGHTNING KABELL USB 1m TOTU KING KONG SERIES BLA-052 LIGHTNING
47%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB MARKA : TOTU MODELI : BLA-052GJATESIA : 1mDALJE : 2.4A MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE CELIKU TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE BAKRIPERDORIMI :...
KUFJE ME BLUETOOTH DHE  FISHE  AUDIO LIGHTNING TOTU EAUL-11 KUFJE ME BLUETOOTH DHE  FISHE  AUDIO LIGHTNING TOTU EAUL-11
44%
Lek 1,500 Lek 2,700
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KUFJE ME KABELL ME FISHE AUDIO LIGHTNINGMARKA : TOTUMODELI : GLORY SERIES, EARPODSGJATESIA E KABELLIT : 1.2mMATERIALI : PC + TPEFREKUENCA E PERGJIGJES :...
COVER PLASTIKE SUPER TRANSPARENT TOTU FAIRY SERIES PER iPHONE 7 PLUS / 8 PLUS / X / XR COVER PLASTIKE SUPER TRANSPARENT TOTU FAIRY SERIES PER iPHONE 7 PLUS / 8 PLUS / X / XR
47%
Lek 800 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER FAIRY SERIES MARKA : TOTUMODELI : FAIRY SERIES MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONEMATERIALI : PC + TPU  NGJYRA : TRANSPARENTEPERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E...
COVER I ZI COBLUE PER IPHONE 11 PRO / 11 PRO MAX /  12 & 12 PRO MAX / 12 PRO TOTU COVER I ZI COBLUE PER IPHONE 11 PRO / 11 PRO MAX /  12 & 12 PRO MAX / 12 PRO TOTU
25%
Lek 900 Lek 1,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER MBROJTESMARKA : COBLUEMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE / SAMSUNGMATERIALI : TPU + GOMINEPERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET...
COVER TRANSPARENT COBLUE PER IPHONE 11 PRO / 11 PRO MAX / NOTE 20 ULTRA TOTU COVER TRANSPARENT COBLUE PER IPHONE 11 PRO / 11 PRO MAX / NOTE 20 ULTRA TOTU
30%
Lek 700 Lek 1,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER GOMINE TRANSPARENTMARKA : COBLUEMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE / SAMSUNGMATERIALI : TPU PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE...
SUPER KUFJE ME FISHE AUDIO TYPE-C TOTU EARPODS SUPER KUFJE ME FISHE AUDIO TYPE-C TOTU EARPODS
25%
Lek 1,500 Lek 2,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KUFJE ME KABELL ME FISHE AUDIO TYPE-CMARKA : TOTUMODELI : GLORY SERIES, EARPODSGJATESIA E KABELLIT : 1.2mMATERIALI : PC + TPEFREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000HzNDJESHMERIA : 93.2dBMIKROFON...
MBAJTESE CELULARI PER MAKINE ME KARIKUES WIRELESS TOTU CACW-027 MBAJTESE CELULARI PER MAKINE ME KARIKUES WIRELESS TOTU CACW-027
16%
Shitur
PERSHRIMI I PRODUKTIT EMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINE ME KARIKUES WIRELESSMARKA : TOTUMODELI : CACW-027MATERIALI : ABS + PCHYRJE : 5V/2A, 9A/2ADALJE  WIRLESS: 5V/1A (5W),...
COVER LEKURE ME DIZENJIM ARTISTIK TOTU JOYA SERIES LEATHER VERSION PER iPHONE X / XS / XR / XS MAX COVER LEKURE ME DIZENJIM ARTISTIK TOTU JOYA SERIES LEATHER VERSION PER iPHONE X / XS / XR / XS MAX
53%
Lek 700 Lek 1,500
**shikoni video ne fund te pershkrimit** PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER JOYA SERIES LEATHER VERSIONMARKA : TOTUMODELI : JOYA SERIES LEATHER VERSIONMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONEMATERIALI : TPU  +...
COVER GOMINE TRANSPARENT ME SHKELQIM TOTU SOFT JANE SERIES PER IPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX COVER GOMINE TRANSPARENT ME SHKELQIM TOTU SOFT JANE SERIES PER IPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
47%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : COVER GOMINE MARKA : TOTU MODELI : SOFT JANE SERIES MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE  MATERIALI : TPU   PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE...
SUPER KARIKUES ME PORTE PD DHE TEKNOLOGJI KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 TOTU FTZPD-01 ME FISHE LIGHTNING SUPER KARIKUES ME PORTE PD DHE TEKNOLOGJI KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 TOTU FTZPD-01 ME FISHE LIGHTNING
22%
Lek 3,500 Lek 4,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI- I SHPEJTE (QUICK CHARGER) MARKA : TOTUMODELI : FTZPD-01NGJYRA : E BARDHE HYRJE :100-240V 50-60Hz 0.6A MAXDALJE USB ( PD ) :...
KARIKUES TOTU CACA-014 ME FISHE LIGHTNING / MICRO / TYPE-C KARIKUES TOTU CACA-014 ME FISHE LIGHTNING / MICRO / TYPE-C
38%
Lek 1,000 Lek 1,600
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMIMARKA : TOTUMODELI : CACA-014HYRJE : 100-240VDALJE : 5V / 2.4APORTA USB : 2GJATESIA E KABELLIT : 1mVECORI : SMART-KARIKUESI KA AFTESI TE NJOHE...
Items 1 to 16 of 29 total