Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Zile Dere Inteligjente Me Kamer JMary

Zile Dere Inteligjente Me Kamer JMary X
+
-
=

?
Porosit Tani

Zile Dere Inteligjente Me Kamer JMary

Zile Dere Inteligjente Me Kamer JMary
Zile Dere Inteligjente Me Kamer JMary
Zile Dere Inteligjente Me Kamer JMary
Zile Dere Inteligjente Me Kamer JMary
Zile Dere Inteligjente Me Kamer JMary
Zile Dere Inteligjente Me Kamer JMary

Zile Dere Inteligjente Me Kamer JMary

EMRI : ZILE DERE ME KAMER

MARKA : JMARY

ZILJA E DERES KA JE BATERI TE INTEGRUAR QE MUND TA RIKARIKONI.

KJO ELIMINON NEVOJEN PER ZEVENDESIMIN E VAZHDUESHEM TE BATERIVE KONVENCIONALE.

ZILJA E DERES OFRON CILESI VIDEO ME DEFINICION TE LARTE, DUKE OFRUAR NJE PAMJE ME TE QARTE TE VIZITOREVE TUAJ.

VECORI :

· REZOLUCIONI I VIDEOS : HD ( HIGH-DEFINITION )

· AFTESI TE SHIKIMIT NATEN

· LIDHJA : Wi-Fi

· MUNDESON LIDHJEN E APLIKACIONIT PER SHIKIMIN NGA CELULARI

Cmimi real Lek 4,000 Oferte Lek 2,700 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 28%
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 4,600 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 23%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 60%
Oferte
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,300 Ulje 26%