Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Projektor Android UHD

Projektor Android UHD X
+
-
=

?
Porosit Tani

Projektor Android UHD

Projektor Android UHD
Projektor Android UHD
Projektor Android UHD
Projektor Android UHD
Projektor Android UHD
Projektor Android UHD
Projektor Android UHD
Projektor Android UHD

Projektor Android UHD

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : PROJEKTOR VIDEO

MATERIALI : ABS + PC

PORTA : HDMI, USB, AUX

REZOLUCIONI : UHD (3840x2160px)

PROJEKTORI MBESHTET REZOLUCIONIN ULTRA HD ( 3840x2160px ),

MUND TE PROJEKTOJE IMAZHE DERI NE 130 INÇ,

VJEN ME SISTEMIN ANDROID KU KA TE INSTALUAR APLIKACIONET E VETA DHE MUND TE LIDHET ME WIFI DHE BLUETOOTH,

PROJEKTORI ESHTE BERE NGA NJE KOMBINIM I PLASTIKES ABS DHE PC DHE PESHON AFERSISHT 1 KG,

ME PERMASAT KOMPAKTE ESHTE PROJEKTUAR PER TRANSPORTUESHMERI DHE KOMODITET,

PER SHKAK TE MADHESISE SE TIJ KOMPAKTE DHE DIZAJNIT TE LEHTE, ESHTE I LEHTE PER T'U MARRE KUDO DHE PER T'U PERDORUR PER PREZANTIME OSE ARGETIM,

PROJEKTORI PRODHON PAMJE TE QARTA PER SHIKIM TE KENDSHEM NE NJE EKRAN TE MADH. AI GJITHASHTU OFRON MUNDESI LIDHJEJE PER PAJISJE TE NDRYSHME SI LAPTOPE, SMARTFONE DHE TABLETA.

Cmimi real Lek 10,500 Oferte Lek 6,900 Ulje 34%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 28%
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 4,600 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 23%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 60%
Oferte
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,300 Ulje 26%