Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Boks Me Bluetooth Hoco Elegant Me Mbajtese

Boks Me Bluetooth Hoco Elegant Me Mbajtese X
+
-
=

?
Porosit Tani

Boks Me Bluetooth Hoco Elegant Me Mbajtese

Boks Me Bluetooth Hoco Elegant Me Mbajtese
Boks Me Bluetooth Hoco Elegant Me Mbajtese
Boks Me Bluetooth Hoco Elegant Me Mbajtese
Boks Me Bluetooth Hoco Elegant Me Mbajtese
Boks Me Bluetooth Hoco Elegant Me Mbajtese
Boks Me Bluetooth Hoco Elegant Me Mbajtese
Boks Me Bluetooth Hoco Elegant Me Mbajtese
Boks Me Bluetooth Hoco Elegant Me Mbajtese
Boks Me Bluetooth Hoco Elegant Me Mbajtese

Boks Me Bluetooth Hoco Elegant Me Mbajtese

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : HOCO

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

PERMASA : 95 x 95 x 44 mm

PESHA : 272g

DIAMETRI I BOKSIT : 52mm

FUQIA E BOKSIT : 5W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 120Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : 80dB

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAh

LIDHJE : USB / KARTE MEMORIE / AUX 3.5mm

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 4 ORE / STANDBY 100 ORE

VECORI : PERMASE E VOGEL KOMPAKTE,

MBAHET LEHTE FALE MBAJTESES PREJ LEKURE,

PERDORET SHUME LEHTE,

OFRON TINGULL TE QARTE DHE BASS TE FUQISHEM,

BUTONA KONTROLLI PER MUZIKEN DHE TELEFONATEN ,

MIKROFON HD TE INTEGRUAR PER BISEDA TE QARTA,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

MUNDESI LIDHJEJE ME USB / AUX 3.5mm / KARTE MEMORIE / RADIO,

ESHTE NJE SHOK I MIRE PER TA PASUR ME VETE KUDO,

MATERIALI CILESOR DALLOHET QE NE PREKJE,

MUND TE LIDHET ME DY PAISJE NJEKOHESISHT

Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 1,500 Ulje 42%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Më të shitura
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady MT2 Kit
hohem
Oferte Lek 32,000 Cmimi real Lek 39,900 Ulje 20%
Oferte
Dron Quadcopter G3 Pro ( 2 Bateri )
pihot
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 29%