Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Telefoni Per Makine Prej Silikoni Me Ngjitese Moxom

Mbajtese Telefoni Per Makine Prej Silikoni Me Ngjitese Moxom X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Telefoni Per Makine Prej Silikoni Me Ngjitese Moxom

Mbajtese Telefoni Per Makine Prej Silikoni Me Ngjitese Moxom
Mbajtese Telefoni Per Makine Prej Silikoni Me Ngjitese Moxom
Mbajtese Telefoni Per Makine Prej Silikoni Me Ngjitese Moxom
Mbajtese Telefoni Per Makine Prej Silikoni Me Ngjitese Moxom
Mbajtese Telefoni Per Makine Prej Silikoni Me Ngjitese Moxom
Mbajtese Telefoni Per Makine Prej Silikoni Me Ngjitese Moxom
Mbajtese Telefoni Per Makine Prej Silikoni Me Ngjitese Moxom
Mbajtese Telefoni Per Makine Prej Silikoni Me Ngjitese Moxom

Mbajtese Telefoni Per Makine Prej Silikoni Me Ngjitese Moxom

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER MAKINE

MARKA : MOXOM

MATERIALI : SILIKON JO TOKSIK

VECORI : MATERIALI SHUME CILESOR,

MBESHTETJE ME KEND 120° E BEN ME TE LEHTE SHIKIMIN DHE PERDORIMIN E PAISJES,

RROTULLIM 360° SIPAS NEVOJES,

ADHESIV I FORTE DHE SILIKON I BUTE I PA RRESHQITSHEM

VENDOSET NE SIPERFAQE TE NDRYSHME DHE SIGURON QENDRUESHMERI EDHE GJATE TRONDITJEVE,

PAMJE DEKORATIVE ESTETIKE

Cmimi real Lek 1,700 Oferte Lek 1,000 Ulje 41%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%