Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Laps Inteligjent Magnetik Universal Hoco

Laps Inteligjent Magnetik Universal Hoco X
+
-
=

?
Porosit Tani

Laps Inteligjent Magnetik Universal Hoco

Laps Inteligjent Magnetik Universal Hoco
Laps Inteligjent Magnetik Universal Hoco
Laps Inteligjent Magnetik Universal Hoco
Laps Inteligjent Magnetik Universal Hoco
Laps Inteligjent Magnetik Universal Hoco
Laps Inteligjent Magnetik Universal Hoco
Laps Inteligjent Magnetik Universal Hoco
Laps Inteligjent Magnetik Universal Hoco
Laps Inteligjent Magnetik Universal Hoco

Laps Inteligjent Magnetik Universal Hoco

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : LAPS INTELIGJENT MAGNETIK

MARKA : HOCO

MATERIALI : ALUMIN + BAKER

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE

DIAMETRI: 9mm

GJATESIA: 163mm

SUPORTON: APPLE / ANDROID / MICROSOFT SYSTEM 

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

NUK ESHTE NEVOJA TE KARIKOHET, PREKJE SENSITIVE DHE E LEHTE NE PERDORIM,

MAJA E LAPSIT MUND TE NDERROHET,

DIZANJ ERGONOMETRIC, QE I PERSHTATET DORES TUAJ, I SIGURT DHE KOMODE NE DORE,

VJEN ME NJE PORTE USB E CILA MUND TE PERDORET NE PREZANTIM.

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,300 Ulje 48%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%