Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Set Tastiere Dhe Maus Wireless Hoco Per Kompjuter

Set Tastiere Dhe Maus Wireless Hoco Per Kompjuter X
+
-
=

?
Porosit Tani

Set Tastiere Dhe Maus Wireless Hoco Per Kompjuter

Set Tastiere Dhe Maus Wireless Hoco Per Kompjuter
Set Tastiere Dhe Maus Wireless Hoco Per Kompjuter
Set Tastiere Dhe Maus Wireless Hoco Per Kompjuter
Set Tastiere Dhe Maus Wireless Hoco Per Kompjuter
Set Tastiere Dhe Maus Wireless Hoco Per Kompjuter
Set Tastiere Dhe Maus Wireless Hoco Per Kompjuter
Set Tastiere Dhe Maus Wireless Hoco Per Kompjuter
Set Tastiere Dhe Maus Wireless Hoco Per Kompjuter
Set Tastiere Dhe Maus Wireless Hoco Per Kompjuter

Set Tastiere Dhe Maus Wireless Hoco Per Kompjuter

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : SET TASTIERE + MAUS

MARKA : HOCO

MATERIALI : ABS + SILIKON LIQUID

PERMASAT E TASTIERES : 440 x 140 x 25mm

PESHA E TASTIERES : RRETH 400g

PERMASAT E MAUSIT : 105 x 60 x 23mm

PESHA E MAUSIT : RRETH 48g

DPI : 800 / 1200 / 1600

FORMATI I TASTIERES : STANDARD 104 TASTE

LIDHJA : 2.4GHz WIRELESS

DISTANCA E TRANSMETIMIT : RRETH 10 METRA

VECORI : DIZENJIM I THJESHTE DHE SERIOZ PER KOMPJUTER APO LAPTOP

MODEL PRAKTIK PER AMBIENTE ZYRASH DHE SALLA APO PER STUDENTIN TIPIK,

BUTONA CILESOR DHE TE BALANCUAR QE REAGOJNE SHPEJT PAVARESISHT SE NE CILEN PJESE TE BUTONIT SHTYPNI,

E PAJISUR ME KEMBE TE GOMUAR KUNDER RRESHKITJES NE TE GJITHA SIPERFAQET QE E VENDOSNI TASTIEREN,

Cmimi real Lek 3,700 Oferte Lek 2,500 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga HOCO
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth GS Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 42%
Oferte
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,900 Ulje 41%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco Me Cover Silikoni
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 33%