Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco

Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco

Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco
Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco
Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco
Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco
Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco
Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco
Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco
Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco
Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco
Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco

Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KAMERA SIGURIE PER SHTEPI

MARKA : HOCO

MENYRA E LIDHJES : WI-FI

PERMASAT : 81.9 x 99.1 x 118 mm

PESHA : 208g

FUQIA HYRESE : 5V - 1A

REZOLUCIONI : 2K ( 1296p )

GJERESIA E KENDIT TE SHIKIMIT : 100°

TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT : -10° DERI NE 50°

MEMORIA PER REGJISTRIM : KARTE MICROSD ( DERI NE 128GB )

HOCO D2 ESHTE NJE KAMERA SIGURIE E BARDHE E JASHTME (KAMERA HD PTZ E JASHTME). 

AI KRENOHET ME NJE VLERESIM IP65 REZISTENT NDAJ MOTIT, DUKE E BERE ATE REZISTENT NDAJ SHIUT, PLUHURIT DHE BORES.

KAMERA KAP FILMIME ME CILESI TE LARTE NE REZOLUCION 3MP FULL HD (2304 X 1296).

OFRON NJE FUSHE TE GJERE SHIKIMI ME RROTULLIM 350° HORIZONTAL DHE 96° VERTIKAL (ANIM).

E PAJISUR ME MIKROFON DHE ALTOPARLANT TE INTEGRUAR, KAMERA MUNDESON KOMUNIKIM AUDIO TE DYANSHEM.

AI LIDHET ME VALE NEPERMJET NJE SINJALI WI-FI 2,4 GHZ.

KAMERA MUNDESOHET NGA NJE LIDHJE USB-A ME NJE KABLLO ENERGJIE 2 METRA TE PERFSHIRE (DALJA: 5V/1A).

PROJEKTUAR PER MONTIM NE MUR OSE TAVAN.

KAMERA PERMBAN VIZION NATE ME NGJYRA TE PLOTA ME LED INFRA TE KUQE, DUKE

LEJUAR REGJISTRIM TE QARTE NE DRITE TE ULET OSE NE ERRESIRE TE PLOTE (BRENDA 8-10 METRAVE).

KA NJE SISTEM TE INTEGRUAR TE ZBULIMIT TE LEVIZJES.

TEKNOLOGJIA D-WDR SIGURON IMAZHE TE QARTA EDHE NE ZONAT ME NDRIÇIM TE PASME.

KAMERA VJEN ME NJE FUNKSION REDUKTIMI TE ZHURMES PER CILESI TE PERMIRESUAR TE AUDIOS.

AI MBESHTET KARTAT MICRO SD DERI NE 128 GB (KLASA 10 E REKOMANDUAR).

KAMERA KA PERMASA 81.9 X 99.1 X 118 MM DHE PESHON 208 GRAM.

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,300 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga HOCO
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth GS Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 42%
Oferte
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 34%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco Me Cover Silikoni
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 33%