ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH MULTIFUNKSIONALE QE MAT RRAHJET E ZEMRES IP67 KUNDER UJIT ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH MULTIFUNKSIONALE QE MAT RRAHJET E ZEMRES IP67 KUNDER UJIT
10%
Lek 2,700 Lek 3,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTHMATERIALI : PC + TPUNGJYRA : E BARDHE / KUQE / GREEN / PINK / BLACK REZOLUCIONI I EKRANIT: 240 X 240...
KUFJE HEADPHONES  ME BLUETOOTH V5.0  ME KAPACITET TE LARTE TE BATERISE AWEI KUFJE HEADPHONES  ME BLUETOOTH V5.0  ME KAPACITET TE LARTE TE BATERISE AWEI
40%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : KUFJE ME BLUETOOTHMARKA : AWEI VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10mMATERIALI : ABSDIAMETRI I BOKSIT : 40mmPESHA...
KABELL AUX 3.5mm BASEUS YIVEN KABELL AUX 3.5mm BASEUS YIVEN
50%
Lek 600 Lek 1,200
Lek 600 Lek 1,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : FISHE AUXMARKA : BASEUSGJATESIA : 1mDALJE JACK : 3.5mmPERDORIMI : PER TE LIDHUR DY PAJISJE SEBASHKU PER TRANSMETIM MUZIKEPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE 3.5mmVECORI...
BATERI E JASHTME ME 2 PORTA ME DRITE LED AWEI 20000 mAH BATERI E JASHTME ME 2 PORTA ME DRITE LED AWEI 20000 mAH
23%
Lek 2,700 Lek 3,500
PERSHRKIMI I PRDOKTITEMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTAMARKA : AWEIKAPACITETI : 20000mAHHYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAXDALJE USB-A : DC 5V...
KABELL USB 1m AWEI LIGHTNING KABELL USB 1m AWEI LIGHTNING
40%
Lek 600 Lek 1,000
Lek 600 Lek 1,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBMARKA : AWEI GJATESIA : 1mDALJE : 2APERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASHPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE LIGHTNINGVECORI...
SUPER BATERI E JASHTME 4000mAH SI PORTOFOL ME DY DALJE MICRO + LIGHTNING ZHUSE SUPER BATERI E JASHTME 4000mAH SI PORTOFOL ME DY DALJE MICRO + LIGHTNING ZHUSE
50%
Lek 1,400 Lek 2,800
**shikoni video ne fund te pershkrimit** PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : BATERI E JASHTME MARKA : ZHUSEMODELI : KAPACITETI : 4000mAHMATERIALI : LEKURE + ABS +PC HYRJE USB MICRO : DC...
ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH AWEI H1 ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH AWEI H1
29%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ORE INTELIGJENTEMARKA : AWEIMODELI : H1MATERIALI : PC + TPUNGJYRA : E ZEZE / E BARDHE MADHESIA E EKRANIT: 0.96" ( 2.4 cm ) REZOLUCIONI I...
KABELL USB 2m ME KOKE ZINKU AWEI CL-17 LIGHTNING KABELL USB 2m ME KOKE ZINKU AWEI CL-17 LIGHTNING
Lek 700
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBMARKA : AWEI MODELI : CL-17GJATESIA : 2mDALJE : 2.4APERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASHPERSHTATET ME : PASIJET ME...
KARIKUES AWEI ME FISHE MICRO KARIKUES AWEI ME FISHE MICRO
40%
Lek 600 Lek 1,000
Lek 600 Lek 1,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES SHTEPIE MARKA : AWEIMODELI : HYRJE : 100-240VDALJE : 5V / 2.4APORTA USB : 1GJATESIA E KABELLIT : 1mVECORI : KARIKUES ME...
BATERI E JASHTME 10000mAh ME 2 PORTA AWEI BATERI E JASHTME 10000mAh ME 2 PORTA AWEI
35%
Lek 2,000 Lek 3,100
PERSHRKIMI I PRDOKTITEMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTAMARKA : AWEI KAPACITETI : 10000mAHHYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAX HYRJE LIGHTNING : DC...
KUFJE  SPORTIVE ME BLUETOOTH SI VARESE AWEI AK1 KUFJE  SPORTIVE ME BLUETOOTH SI VARESE AWEI AK1
36%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KUFJE SPORTIVE ME BLUETOOTHMARKA : AWEIMODELI : AK1VERSIONI I BLUETOOTH-IT : CSR4.1DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10mFREKUENCA E PERGJIGJES : 20 -...
BATERI E JASHTME 10000mAH ME 2 PORTA AWEI BATERI E JASHTME 10000mAH ME 2 PORTA AWEI
35%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTAMARKA : AWEIKAPACITETI : 10000mAHHYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAXDALJE USB-A : DC...
KUFJE SPORTIVE ME KABELL ME FISHE AUDIO 3.5mm, MIKROFON DHE KAPESE ERGONOMIKE AWEI ES-160 KUFJE SPORTIVE ME KABELL ME FISHE AUDIO 3.5mm, MIKROFON DHE KAPESE ERGONOMIKE AWEI ES-160
33%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KUFJE SPORTIVE ME KABELL ME FISHE AUDIO 3.5mmMARKA : AWEI MODELI : ES-160 GJATESIA E KABELLIT : 1.2mDIAMETRI I BOKSIT :...
KUFJE ME KABELL ME FISHE AUDIO 3.5mm DHE MIKROFON AWEI ES-10TY KUFJE ME KABELL ME FISHE AUDIO 3.5mm DHE MIKROFON AWEI ES-10TY
50%
Lek 1,200 Lek 2,400
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KUFJE ME KABELL ME FISHE AUDIO 3.5mmMARKA : AWEIMODELI : ES-10TYGJATESIA E KABELLIT : 1.2mDIAMETRI I BOKSIT : 11.5mmFREKUENCA E PERGJIGJES...
BOKS ME BLUETOOTH SUPER CILESOR AWEI Y230 BOKS ME BLUETOOTH SUPER CILESOR AWEI Y230
25%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTI EMRI : BOKS ME BLUETOOTHMARKA : AWEI MODELI : Y230VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10mMIKROFON : PO, HDFUQIA NE...
KUFJE SPORTIVE ME BLUETOOTH SI VARESE AWEI KUFJE SPORTIVE ME BLUETOOTH SI VARESE AWEI
23%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KUFJE SPORTIVE ME BLUETOOTH SI VARESEMARKA : AWEIVERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10mFREKUENCA E PERGJIGJES : 20 -...
Items 1 to 16 of 56 total