Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Kufje Gaming Headphones Me Bluetooth Remax

Super Kufje Gaming Headphones Me Bluetooth Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Kufje Gaming Headphones Me Bluetooth Remax

Super Kufje Gaming Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Gaming Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Gaming Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Gaming Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Gaming Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Gaming Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Gaming Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Gaming Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Gaming Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Gaming Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Gaming Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Gaming Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Gaming Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Gaming Headphones Me Bluetooth Remax

Super Kufje Gaming Headphones Me Bluetooth Remax

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI , ABS, TPE, SILIKON

BATERIA : 200mAH

KOHA : NE KARIKIM 2-3 ORE  /  NE PERDORIM 3-4 ORE  / STANDBY 11 ORE

PESHA : 140g

VECORI : BATERIA ME KAPACITET TE LARTE QE MUNDESON DEGJIM PER NJE KOHE TE GJATE,

TEKNOLOGJIA E ANULLIMIT AKTIV TE ZHURMES JU BEN TE PERQENDRUAR NE BISEDE, MUZIKE APO VIDEO,

OFRON ZE TE QARTE EDHE NE VOLUM TE LARTE,

BASSI PERGJIGJET ME PERPIKMERI,

MIKROFON I INTEGRUAR SIGURON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

VESHORE TE BUTA DHE ZGJATUES SIPAS MADHESISE SE KOKES JU OFROJNE REHATI EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

TRANSMETIM I SHPEJTE DHE I QENDRUESHEM ME PAISJET ME BLUETOOTH,

DIZENJIM ME PALOSJE ZE PAK VEND DHE LEHTESON MBAJTJEN ME VETE

COLOR
Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 2,900 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900