Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO

Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO X
+
-
=

?
Porosit Tani

Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO

Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO

Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : GISHTEZA GAMING

MARKA : XO

MATERIALI : FIBER E HOLLE + LLASTIK

NGJYRA : TRANSPARENTE ME KONTURE MBROJTESE TE TRASHA TE ZEZA

PERDORIMI : KUNDER RRESHKITJES, RENIES, SHENJAVE TE GISHTAVE, DJERSES APO YNDYRES

VECORI : PERSHTATJE UNIVERSALE ME TE GJITHE GISHTAT
KETO GISHTEZA JANE BERE NGA NJE MATERIAL ME CILESI TE LARTE DHE ELASTIK QE HAPET, QE DO TE THOTE SE ATO MUND TE PERSHTATEN NE MENYRE TE PERSOSUR NE TE GJITHE GISHTAT. PASI T'I KENI VESHUR, MATERIALI ELASTIK DO TE TKURRET NE MADHESINE E DUHUR PER T'U PERSHTATUR SA ME MIRE.

E LEHTE DHE KOMPAKTE
MATERIALI 20D, ULTRA I HOLLE ME FIBER ARGJENDI ESHTE VETEM 0,3 MM I TRASHE, QE DO TE THOTE SE ESHTE JASHTEZAKONISHT I LEHTE. KJO ESHTE E RENDESISHME PASI NUK DONI TE NDIHENI SIKUR GISHTAT TUAJ PO RENDOHEN NDERSA LUANI! DIZENJIMI I TIJ I LEHTE GJITHASHTU PERKTHEHET DHE NE TRANSPORTIM SA ME TE LEHTE NE XHEPAT TUAJ, PA JU RENDUAR, GATI PER NDESHJEN E RRADHES.

TE REHATSHME DHE TE AJEROSSHME
KY GRUP GISHTASH ESHTE BERE NGA MATERIALI ULTRA I HOLLE ME FIBRA ARGJENDI ESHTE JASHTEZAKONISHT I AJROSUR DHE I BUTE, KESHTU QE NUK KA NEVOJE TE SHQETESOHENI PER VAPEN KUR LUANI LOJERA. JU THJESHT PERQENDROHUNI NE GJUAJTJET TUAJA DHE LEJONI GISHTEZAT XO TE BEJNE PJESEN TJETER.

ELEMINONI SHENJAT E GISHTAVE, DJERSEN DHE YNDYREN
GISHTEZAT IZOLOJNE DJERSEN E DUARVE DUKE JU DHENE SIGURI KUNDER RRESHKITJES, RENIES, REZISTENT NDAJ YNDYRES DHE GJURMEVE TE GISHTAVE TE GJITHA KETO DUKE QENE PLOTESISHT I AJEROSSHEM, KESHTU JU LUANI NE MENYRE ME EFEKTIVE.

NDJESHMERI SUPERIORE E EKRANIT
PER SHKAK TE MATERIAL TE HOLLE, NUK DO TE KETE FARE NDIKIM NE NDJESHMERINE E EKRANIT ME PREKJE PRANDAJ JU MUND TE LUANI NE MAKSIMUMIN TUAJ, ME NJE NDIHME TE VOGEL NGA GISHTEZAT XO.

UNIVERSALE DHE PER KEDO
NUK KA RENDESI NESE LUANI NE TELEFONIN TUAJ CELULAR APO TABLET, QOFSHIN KETO APPLE APO ANDROID. GISHTEZAT PERSHTATEN ME TE GJITHE PAJISET ME EKRAN ME PREKJE DHE PER CDO PERSON QE DESHIRON TE PERMIRESOJE PERVOJEN E TYRE TE LOJES.

Cmimi real Lek 900
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900