Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Playstation 5 (PS5) Disc Edition Me Nje Leve DualSense

Playstation 5 (PS5) Disc Edition Me Nje Leve DualSense X
+
-
=

?
Porosit Tani

Playstation 5 (PS5) Disc Edition Me Nje Leve DualSense

Playstation 5 (PS5) Disc Edition Me Nje Leve DualSense
Playstation 5 (PS5) Disc Edition Me Nje Leve DualSense
Playstation 5 (PS5) Disc Edition Me Nje Leve DualSense
Playstation 5 (PS5) Disc Edition Me Nje Leve DualSense
Playstation 5 (PS5) Disc Edition Me Nje Leve DualSense
Playstation 5 (PS5) Disc Edition Me Nje Leve DualSense
Playstation 5 (PS5) Disc Edition Me Nje Leve DualSense
Playstation 5 (PS5) Disc Edition Me Nje Leve DualSense
Playstation 5 (PS5) Disc Edition Me Nje Leve DualSense
Playstation 5 (PS5) Disc Edition Me Nje Leve DualSense
Playstation 5 (PS5) Disc Edition Me Nje Leve DualSense

Playstation 5 (PS5) Disc Edition Me Nje Leve DualSense

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PLAYSTATION 5

MARKA : SONY

SPECIFIKIMET E PLAYSTATION-IT : 

 • PROCESORI : AMD ZEN 2 ME 8 BERTHAMA ME SHPEJTESI DERI NE 3.5 GHZ PER PERFORMANCE TE SHPEJTE DHE MULTITASKING
 • GRAFIKA : AMD RDNA 2 ME 36 NJESI LLOGARITESE QE FUNKSIONOJNE ME NJE FREKUENCE TE NDRYSHUESHME DERI NE 2.23 GHZ PER GRAFIKA ME CILESI DHE SHPEJTESI
 • MEMORIA : 16 GB GDDR6 256-BIT ME SHPEJTESI 448 GB/s PER AKSES DHE TRANSFERIM TE SHPEJTE TE TE DHENAVE
 • KAPACITETI : SSD 825GB ME SHPEJTESI DERI NE 5.5GB/s PER KOHE NGARKIMI TE SHPEJTE DHE AKSES TE SHPEJTE NE TE DHENA
 • SHTIM KAPACITETI : PORTE SSD NVME PER SHTIMIN E KAPACITETIT RUAJTES SHTESE DHE PERFORMANCE EDHE ME TE SHPEJTE
 • DISKU OPTIK : DISK 4K UHD BLU-RAY PER TE LUAJTUR KOPJE FIZIKE TE LOJERAVE DHE FILMAVE ME SHPEJTESI TE LARTE
 • DALJE VIDEO : HDMI 2.1 ME REZOLUCION DERI NE 4K ME 120FPS PER NJE PERVOJE VIZUALE ME CILESI TE LARTE ME TEKNOLOGJINE E RIFRESKIMIT TE NDRYSHUESHEM TE PAMJES PER NJE PERVOJE SA ME TE QETE
 • DALJA AUDIO : TEMPEST 3D AUDIOTECH DHE DOLBY ATMOS PER NJE PERVOJE AUDIO PERFSHIRESE DHE MBRESELENESE 3D QE I BEN LOJTARET TE NDIHEN SIKUR JANE PJESE E LOJES
 • SUPORT PER : SHUMICEN E LOJERAVE TE PLAYSTATION 4 DUKE JU LEJUAR TE SHIJONI TITUJT E PREFERUAR NGA PS4 NE KONSOLEN E RE, DISA NGA KETO LOJERA MADJE MUND TE KENE PERFORMANCE TE PERMIRESUAR NE PLAYSTATION 5 PER SHKAK TE PERFORMANCES SE PERMIRESUAR NGA GJENERATA E KALUAR
 • DIMENSIONET : PERAFERSISHT 390mm x 104mm x 260mm ME NJE DIZENJIM KOMPAKT QE MUND TE PERSHTATET NE SHUMICEN E RAFTEVE OSE STENDAVE TE TELEVIZORIT

SPECIFIKIMET E LEVES DUALSENSE :

 • DIMENSIONET : PERAFERSISHT 160mm x 66mm x 106mm ME NJE DIZENJIM KOMPAKT QE PERSHTATET NE SHUMICEN E MADHESIVE TE DUARVE
 • PESHA : RRETH 280g
 • BUTONAT : BUTONI I PLAYSTATION, BUTONI CREATE, BUTONI OPTIONS, BUTONAT E DREJTIMIT ( LART / POSHTE / MAJTAS / DJATHTAS ), BUTONAT E VEPRIMIT ( TREKENDESH / RRETH / KRYQ / KATROR ), BUTONAT R1 / L1 / R2 / L2, BUTONAT ANALOG MAJTAS / DJATHTAS, BUTONI I TOUCHPADIT
 • TOUCH PAD : KAPACITATIV ME 2 PIKA, I KLIKUESHEM, NDRIÇIM RGB
 • SENSORE TE LEVIZJES : SISTEMI I SENSORIT TE LEVIZJES ME GJASHTE BOSHTE (XHIROSKOP ME TRE BOSHTE + AKSELEROMETER ME TRE BOSHTE)
 • AUDIO : BOKS DHE MIKROFON I INTEGRUAR, PORTE AUX 3.5mm PER KUFJE
 • MOTORRE : HAPTIKE DUALSENSE, KEMBEZA ADAPTIVE, DRIDHJE E FORTE
 • BATERIA : BATERI 1,560mAh E RIKARIKUESHME ME PERDORIM RRETH 12 ORE
 • LIDHJE : WIRELESS ME BLUETOOTH 5.1 DHE PORTE USB TYPE-C PER KARIKIM DHE PERDORIM DIREKT
 • FUNKSIONON ME : PLAYSTATION 5, DISA LOJRA WINDOWS DHE MacOS NEPERMJET LIDHJES BLUETOOTH OSE USB
Cmimi real Lek 70,000 Oferte Lek 49,000 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900