Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Boks Me Bluetooth Me Drite Shumengjyreshe

Super Boks Me Bluetooth Me Drite Shumengjyreshe X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Boks Me Bluetooth Me Drite Shumengjyreshe

Super Boks Me Bluetooth Me Drite Shumengjyreshe
Super Boks Me Bluetooth Me Drite Shumengjyreshe
Super Boks Me Bluetooth Me Drite Shumengjyreshe
Super Boks Me Bluetooth Me Drite Shumengjyreshe
Super Boks Me Bluetooth Me Drite Shumengjyreshe
Super Boks Me Bluetooth Me Drite Shumengjyreshe
Super Boks Me Bluetooth Me Drite Shumengjyreshe
Super Boks Me Bluetooth Me Drite Shumengjyreshe
Super Boks Me Bluetooth Me Drite Shumengjyreshe
Super Boks Me Bluetooth Me Drite Shumengjyreshe

Super Boks Me Bluetooth Me Drite Shumengjyreshe

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-M45

MATERIALI : ABS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 20mm

FUQIA E BOKSIT : 5W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 120Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : >70db

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 5 ORE / STANDBY RRETH 48 ORE

PERMASA : 205 x 99.2 x 205mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH DHE AUX

NGJYRA :  E BARDHE

VECORI :  PERMASA TE VOGLA, POR BOKS SHUME I FUQISHEM,

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

SUPORTON BLUETOOTH 4.2, RADIO FM DHE OPSION PER ALARM, 

PAMJE FANTASTIKE MINIMALISTIKE PER CDO AMBIENT,

Cmimi real Lek 7,500 Oferte Lek 6,900 Ulje 8%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%