Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass

Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass

Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass
Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass
Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass
Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass
Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass
Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass
Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass
Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass
Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass
Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass
Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass
Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass
Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass
Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass
Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass
Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass
Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass

Super Boks Me Bluetooth Kundra Ujit T&g Tg-191 Me Super Bass

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : T&G

MODELI : TG-191

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 45mm x 2

FUQIA E BOKSIT : 5W x 2

FREKUENCA E PERGJIGJES : 120Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : 90db±5db

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAH

PERMASA : 182 x 73.5 x 69.2mm

PESHA : 413g

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 3 ORE / STANDBY RRETH 24 ORE

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX 3.5mm / KARTE MICRO / USB

NGJYRA :  E ZEZE / BLU / E KUQE / GOLD / SILVER / KAMOUFLAZH

VECORI :  BUTONA KONTROLLI PER STACIONE TE NDRYSHME DHE FUNKSIONE,

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM ME PERHAPJE 360°,

CILESI PRODHIMI SUPERIORE ME TEKNOLOGJI IPX5 KUNDER UJIT,

SUPORTON KARTE MICRO, USB DHE FISHE AUX,

BASS I FUQISHEM PER TINGULL TE LARTE DHE TE PLOTE,

PAMJE ARTISTIKE ME MUNDESI ZGJEDHJE MIDIS NGJYRASH TE NDRYSHME, SHUME DEKORATIVE PER CDO DHOME TE SHTEPISE TUAJ,

ME PERMASA IDEALE DUKE E BERE KETE BOKS ZGJIDHJEN IDEALE DHE PER UDHETIM,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

COLOR
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,800 Ulje 28%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%