Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Boks Me Bluetooth Me Super Bass Dhe Me Mikrofon Me Wireless Remax

Boks Me Bluetooth Me Super Bass Dhe Me Mikrofon Me Wireless Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Boks Me Bluetooth Me Super Bass Dhe Me Mikrofon Me Wireless Remax

Boks Me Bluetooth Me Super Bass Dhe Me Mikrofon Me Wireless Remax
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Dhe Me Mikrofon Me Wireless Remax
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Dhe Me Mikrofon Me Wireless Remax
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Dhe Me Mikrofon Me Wireless Remax
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Dhe Me Mikrofon Me Wireless Remax
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Dhe Me Mikrofon Me Wireless Remax

Boks Me Bluetooth Me Super Bass Dhe Me Mikrofon Me Wireless Remax

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH DHE MIKROFON

MARKA : REMAX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MATERIALI: ABS + METAL

MIKROFON : PO, HD

FUQIA NE DALJE : 15W

KAPACITETI I BATERISE : 2200mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM 2-3 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 45Hz - 20000Hz

LIDHJE : ME BLUETOOTH / KARTE MEMORIE MICRO SD / AUX

PERMASA : 261 * 160 * 364.5 mm

VECORI : TEKNLOGJIA IPX7 KUNDER UJIT JU SIGURON PERDORIM PA FRIKE DHE NE AMBIENTE TE LAGESHTA ,

TINGULL SUPERIOR KRISTAL TE QARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM PRAKTIK ME MBAJTESE QE MUNDESON LEHTESI PER TA MBAJTUR GJATE AKTIVITETVE TE JASHTME,

MIKROFON HD TE QARTA ME VOLUM TE LARTE, VJEN ME PORTE AUX EDHE KARTE SD

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE

Cmimi real Lek 9,900 Oferte Lek 8,600 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%