Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore

Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore

Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore
Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore

Super Boks Me Bluetooth Hoco Me Panel Digjital Si Elektrik Dore

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : T&G

MODELI : TG-601

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 45mm x 2

FUQIA E BOKSIT : 5W x 2

FREKUENCA E PERGJIGJES : 70Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : 95db±5db

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAH

PERMASA :  181 x 65 x 65

PESHA : 418

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM 2 ORE / STANDBY RRETH 72 ORE

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX 3.5mm / KARTE MICRO / USB / FM

NGJYRA :  E ZEZE / BLU / E KUQE / JESHILE / SILVER

VECORI :  BUTONA KONTROLLI PER STACIONE TE NDRYSHME DHE FUNKSIONE,

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM ME PERHAPJE 360°,

SUPORTON KARTE MICRO, USB DHE FISHE AUX,

ELEKTRIK I FUQISHEM PER CDO RAST,

PAMJE ARTISTIKE SHUME DEKORATIVE PER CDO DHOME TE SHTEPISE TUAJ,

ME PERMASA IDEALE DUKE E BERE KETE BOKS ZGJIDHJEN IDEALE DHE PER UDHETIM,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,600 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%