Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Boks Me Bluetooth Dhe Super Bass Moxom

Super Boks Me Bluetooth Dhe Super Bass Moxom X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Boks Me Bluetooth Dhe Super Bass Moxom

Super Boks Me Bluetooth Dhe Super Bass Moxom
Super Boks Me Bluetooth Dhe Super Bass Moxom
Super Boks Me Bluetooth Dhe Super Bass Moxom
Super Boks Me Bluetooth Dhe Super Bass Moxom
Super Boks Me Bluetooth Dhe Super Bass Moxom
Super Boks Me Bluetooth Dhe Super Bass Moxom

Super Boks Me Bluetooth Dhe Super Bass Moxom

PERSHRKIMI I PRODUKTI

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : MOXOM

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FUQIA NE DALJE : 10W

DIAMETRI I BOKSIT : 52mm

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 6 - 8 ORE 

FREKUENCA E PERGJIGJES : 100Hz - 20KHz

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX / KARTE MICRO

FORMATI I MUZIKES QE NJEH : WAV / FLAC / MP3

NGJYRA :  E ZEZE / E ARGJENDTE

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

TEKNOLOGJI IPX6 KUNDER UJIT,

PERMASE SHUME E VOGEL KOMPAKTE DHE PRAKTIKE,

TINGULL ME CILESI TEPER TE LARTE DHE BASS TE THELLE,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM TE VOGEL PER CDO RRETHANE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH

COLOR
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 2,200 Ulje 12%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%