Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Set Lojrash Tastierë dhe Maus me Drita LED

Set Lojrash Tastierë dhe Maus me Drita LED X
+
-
=

?
Porosit Tani

Set Lojrash Tastierë dhe Maus me Drita LED

Set Lojrash Tastierë dhe Maus me Drita LED
Set Lojrash Tastierë dhe Maus me Drita LED
Set Lojrash Tastierë dhe Maus me Drita LED
Set Lojrash Tastierë dhe Maus me Drita LED
Set Lojrash Tastierë dhe Maus me Drita LED
Set Lojrash Tastierë dhe Maus me Drita LED
Set Lojrash Tastierë dhe Maus me Drita LED
Set Lojrash Tastierë dhe Maus me Drita LED
Set Lojrash Tastierë dhe Maus me Drita LED
Set Lojrash Tastierë dhe Maus me Drita LED
Set Lojrash Tastierë dhe Maus me Drita LED
Set Lojrash Tastierë dhe Maus me Drita LED

Set Lojrash Tastierë dhe Maus me Drita LED

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: SET LOJRASH TASTIERE + MAUS

MARKA: HOCO

--- TASTIERA ---

MATERIALI : ABS + SILIKON

LIDHJE : USB STANDARDE

PERMASA : 440 x 130 x 36mm

 --- MAUSI ---

MATERIALI : ABS + SILIKON

PERMASAT: 123 x 64 x 40mm

GJATESIA E KABELLIT: 1.45m

PESHA : 87g

 

VECORI ( TASTIERA ) : DIZENJIM FANTASTIK GAMING PER LOJRA,

BUTONA INDIVIDUAL MEKANIK TE STANDARDIT BLU, PER PERFORMANCE MAKSIMALE DHE ZHURMEN KLIKUESE KARAKTERISTIKE,

BUTONA TE BALANCUAR QE REAGOJNE SHPEJT PAVARESISHT SE NE CILEN PJESE TE BUTONIT SHTYPNI,

DRITAT FANTASTIKE LED INDIVIDUALE PER 104 BUTONAT I JAPIN NJE PAMJE SUPER AGRESIVE PER LOJRA, POR DHE JU NDIHMON TE DALLONI BUTONAT NATEN APO AMBIENT TE ERRET,

SHKRIM TRANSPARENT QE LEJON DRITAT LED TE SHKELQEJNE NE MAKSIMUM DHE QE NUK FSHIHEN NGA PERDORIMI I PERDITSHEM,

SILIKONI I HARKUAR PER PELLEMBEN JU MUNDESON TE LUANI PER ORE TE TERA NE REHATI MAKSIMALE DHE PA LODHJE,

E PAJISUR ME KEMBE TE GOMUAR KUNDER RRESHKITJES NE TE GJITHA SIPERFAQET QE E VENDOSNI TASTIEREN

VECORI ( MAUSI ) : BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI

MATERIAL I CILESISE SE LARTE QE NUK DEMTOHET NGA PERDORIMI I VAZHDUESHEM

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,900 Ulje 37%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%