Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 87w

Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 87w X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 87w

Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 87w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 87w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 87w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 87w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 87w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 87w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 87w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 87w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 87w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 87w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 87w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 87w

Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 87w

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES MACBOOK-U

MARKA : APPLE

HYRJE : AC 100 - 240V / 1.5A / 50-60Hz

DALJE : 20V - 4A

LIDHJA : USB TYPE-C

PESHA : 92g

PERDORIMI : PER KARIKIMIN E MACBOOK-UT

VECORI : LIDHJE TYPE-C E SIGURTE,

PERDORET LEHTE DHE ME NJE DORE,

KARIKON BATERINE KUR SISTEMI ESHTE I NDEZUR, I FIKUR APO NE SLEEP MODE,

GJITHASHTU FURNIZON SISTEMIN KUR BATERIA KA DALE JASHTE FUNKSIONIT

Cmimi real Lek 9,000 Oferte Lek 6,900 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%