Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi Apple Origjinal 20w Me Porte Type-c Per Iphone Dhe Ipad

Adaptor Karikimi Apple Origjinal 20w Me Porte Type-c Per Iphone Dhe Ipad X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi Apple Origjinal 20w Me Porte Type-c Per Iphone Dhe Ipad

Adaptor Karikimi Apple Origjinal 20w Me Porte Type-c Per Iphone Dhe Ipad
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 20w Me Porte Type-c Per Iphone Dhe Ipad
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 20w Me Porte Type-c Per Iphone Dhe Ipad
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 20w Me Porte Type-c Per Iphone Dhe Ipad

Adaptor Karikimi Apple Origjinal 20w Me Porte Type-c Per Iphone Dhe Ipad

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES CELULARI ORIGJINAL

MARKA : APPLE

HYRJE : AC 100 - 240V

FREKUENCA: 50 to 60 Hz

DALJE : 9 /2.2 A.

PORTA DALESE : 1 TYPE-C

NGJYRA : E BARDHE

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KUNDER NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

I SIGURTE PER TU PERDORUR,

PERMASE TEPER E VOGEL KOMPAKTE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAJISJES,

PERSHTATET GJERESISHT ME STANDARTIN NDERKOMBETAR

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 4,000 Ulje 38%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%